NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY

Přečtěte si dnešní aktuální zprávy. Přinášíme vám vybrané nejnovější zprávy online. Zaměřujeme se na pozitivní, dobré zprávy z domova. Zveřejňujeme zajímavé rozhovory s osobnostmi a celebritami.

I vás trápí pigmentové skvrny? Prozradíme vám, jak proti nim účinně bojovat a rovněž vám dáme pár doporučení, která pomohou předcházet jejich vzniku.

Jaká je asi depilace lepící páskou? Na to už teď zná odpověď herec Pavel Batěk, jedna z tváří charitativní organizace ALSA, která se stará o pacienty trpící amyotrofickou laterární sklerózou, zkráceně ALS.

V současné době hledáme způsoby, jak ušetřit téměř všude. Slevové kupony, výprodeje a další taháky obchodních řetězců nás vedou k tomu, abychom kupovali více, než je nutné. A to často končí tak, že si kupujeme dobroty, které v podstatě ani nepotřebujeme. V konečném důsledku se bojíme stoupnout na váhu, protože jsme příliš hřešili. A tak není divu,...

Díky dostatku kolagenu nám umí naše tělo nabídnout mnoho benefitů, které nás dokonce mohou dělat úspěšnými. Třeba ve sportu, protože bez dostatku kolagenu nás tělo brzy upozorní, že je čas si dát "stopku".

Nabízíme mediální podporu ZDARMA