3Bobule dosáhly po týdnu návštěvnosti 50 000 diváků

04.07.2020

Snímek 3Bobule, který měl premiéru 25. června, byl po prvním víkendu v kinech s 33 000 diváků nejnavštěvovanějším českým snímkem období "po koronahysterii". Po dalších třech dnech vchází do druhého víkendu s 50 000 návštěvníky v kinech a producent Tomáš Vican i distributor Bioscop věří, že i přes nutnost roušek v kinosálech v Praze, bude návštěvnost tohoto snímku i nadále stoupat.

Třetí pokračování filmu z vinařského prostředí je divácky vnímán velmi pozitivně a mluví tak o něm i herci, kteří ztvárnili hlavní role.

"Už scénář mi vyrazil dech a i natáčení bylo moc hezké. Moje postava už nemá růžové brýle, stará se sama o vinařství a v podstatě i o děti. Ona sama už dítětem není. Myslím, že tématem trojky je dospělost a za to jsem moc ráda," řekla Tereza Ramba, jejíhož hereckého partnera ztvárnil Kryštof Hádek.

"Jsme rádi, že si lidé do kin zase našli cestu. Sice stále v Praze s rouškou, ale vymysleli jsme, jak těmto divákům nabídnout malou satisfakci v podobě dárku, což budeme konkretizovat v úterý. Každopádně se ukazuje, že náš film přináší divákům radost, jak jsme doufali, a podpoří návrat k normálnímu životu," říká producent Tomáš Vican.

Film 3Bobule navazuje na Bobule a 2Bobule, které v kinech dosud vidělo 800 tisíc diváků. Ve třetím pokračování se v audiozáznamu objeví Václav Postránecký ve své poslední roli. Ve filmu zazní také písně Hometown od kapely Mirai, Dvě láhve vína od Marka Ztraceného a Hvězdáři skupiny Kryštof. Distributorem snímku je Bioscop.