Autosystem.cz je první a nejstarší obchodní systém v podpoře prodeje a prodeji automobilů v České republice

27.03.2019

Alternativní způsoby prodeje řeší specialisté z týmu AUTOSYSTEM již od roku 2001

  • Jako jediní v ČR jsou schopni pomocí aplikace AUTO-LINK přenášet a garantovat veškerá data nabízených automobilů, což je základ pro on-line systém prodeje aut.
  • Pomocí aplikace AUTOKLIENT pak umožňují přehled o všech poptávkách ze všech možných zdrojů, optimalizují průběh jejich vyřizování a zvyšují efektivitu obchodních partnerů o desítky procent.

Jde o první a nejstarší obchodní systém v podpoře prodeje a prodeji automobilů v České republice. Specialisté z týmu AUTOSYSTEM realizovali první prodejní portál AUTOMODUL.COM (2001 - 2008), podíleli se na realizaci inzertního webu AUTOMODUL.CZ (2008), a nyní již více než 10 let postupně vyvíjí prodejní modely v rámci obchodní aplikace AUTOSYSTEM.CZ (2008 - 2019). Na ní od 1.1.2019 aktivovali pro své obchodní partnery - autorizované dealery automobilových značek - aktuálně nové verze technologií pro on-line prodej automobilů. Vedle této vlastní technologie pro on-line prodej aut, budou postupně implementovat i on-line prodejní systémy jednotlivých značek tak, jak je budou jednotlivé automobilové značky pro český trh a dealery aktivovat.

Obchodním partnerům tak umožní získat a následně udržet významný podíl na trhu se skladovými vozy, ať už novými, předváděcími či zánovními vozy, protože podle odborných odhadů se současný prodejní model během několika let významně změní a on-line prodej aut bude tvořit více něž polovinu všech prodejů.

Uživatelé a zákazníci mají k dispozici přehled všech aktuálně platných akcí, slev a kampaní z oficiálních zdrojů. Dále zprávy a články přímo od zastoupení automobilových značek v ČR. Tyto informace, takto zpracované, přináší výhradně AUTOSYSTEM.CZ, díky speciálním komunikačním a mediálním systémům.

AUTOSYSTEM.CZ má jako jediný subjekt v ČR, opět díky vlastním on-line technologiím, databázi všech nových, předváděcích a zánovních automobilů téměř všech dealerů značek zastoupených na domácím trhu. Část z nich se podle volby prodejců nabízí on-line na portálu AUTOSYSTEM.CZ a další množina se připravuje pro start on-line prodeje.