Dolinová na seznamce, Pojkarová mužatka! A VOTOMTOJE

26.07.2018

Zkoušeli jste někdy rande naslepo?

Jak tragicky to může dopadnout se můžete podívat v novém videoklipu kapely VOTOMTOJE, který byl natočený k písničce Máňa. V atraktivním pojetí najdeme opravdu všechno - tantrický orgasmus, kurz první pomoci, útěk před motorovou pilou nebo násilné vyhazování zákazníků z restaurace. V neotřelém videu nadějné hudební skupiny excelují známá jména jako Michaela Dolinová, Marie Pojkarová, Josef Melen nebo Tomáš Racek.

Pro nově založenou skupinu VOTOMTOJE jde o vůbec první videoklip a hned v něm se zpěváci Jiří Stružský a Zdeňka Posejpalová zhostili hlavních rolí. "Natáčení probíhalo hladce a všichni jsme si ho užívali. I já, který jsem do poslední chvíle netušil že v klipu budu účinkovat jako jedna z hlavních postav, ale VOTOMTOJE.

Děkujeme celému štábu za perfektně odvedenou práci. Máně ZDAR!

Další kroky a hudební kousky budou publikovány na našich nově zřízených webových stránkách - www.votomtoje.cz - takže na brzkou slyšenou". - zmínil zpěvák a baskytarista kapely Jiří Stružský.

Videoklip se natáčel pod taktovkou režisérky Evy Toulové, která natočila filmy Šťastná, Camino na kolečkách a nyní dokončuje snímek Jak se moří revizoři. Sama režisérka si v něm zahrála veganku zažívající tantrický orgasmus.

"Můžu říct, že takto vtipné natáčení jsem dlouho nezažila! Sešla se tak skvělá konstelace lidí, u které jsem cítila, že můžu popustit větší uzdu improvizaci a vyplatilo se! Díky tomu je videoklip ještě daleko vtipnější, než byl jen ve scénáři, který jsme s Jirkou Zídkem vymýšleli." uvádí režisérka Eva Toulová.

Natáčení probíhalo na jedné lokaci - restauraci Ristorante Concordia v Praze, což štábu velmi ušetřilo natáčecí čas.

Užijte si nový videoklip "Máňa"!

Oficiální stránky skupiny: www.votomtoje.cz