Jak vám dokáže Chat GPT pomoci s prací i podnikáním?

16.06.2024

Umělá inteligence je fenomén, který vám asi nemusíme příliš představovat. Přece jen o ní neustále slýcháváme ze všech stran. Vše začalo v roce 2022, kdy přišla na svět první veřejně dostupná verze Chat GPT. Co vše tento pomocník dokáže?

Brainstorming, psaní a vytváření obrázků

Jak asi víte, klasický Chat GPT si poradí pouze s textovými výstupy. Naštěstí existuje i řada dalších aplikací, které se zaměřují i na psaní profesionálních textů, generování obrázků, grafiky, překlady a další disciplíny. K čemu tyto funkce vlastně použijete?

Zdaleka největší ohlas mají mezi podnikateli a markeťáky. Ať už se věnujete jakémukoliv oboru, neobejdete se bez vlastních webových stránek, reklamy na sociálních sítích a dalších online forem prezentace.

Právě v tomto ohledu oceníte umělou inteligenci. Ta vám dokáže během několika vteřin vygenerovat úderné a funkční popisky produktů do e-shopu, příspěvky na sociální sítě, textaci celých webových stránek, e-maily pro zákazníky. Stejně tak napíše zajímavé blogové příspěvky, díky nimž poučíte a přesvědčíte všechny čtenáře k akci.

Jak to funguje?

Dobrým příkladem je třeba známá aplikace Editee (dříve Deeply). Ta generuje texty, obrázky, překlady i zpracovává dokumenty. Ve všech případech stačí do tabulky napsat pár klíčových slov, délku výstupu a tón jeho vyznění (případně podobu obrázku). V mžiku obdržíte použitelný výstup, který stačí okopírovat a vložit na příslušné místo.

To je mnohem rychlejší, levnější a méně náročné než najímání odborníků nebo vytváření textů a obrázků svépomocí.

Na webových stránkách pod výše vloženým odkazem si můžete prohlédnout všechny funkce moderní umělé inteligence. Rozhodně si vyzkoušejte testovací demoverzi zcela zdarma. Poté se sami rozhodnete, jestli vám dostatečně pomáhá.

komerční sdělení   

Fotka od Alexandra_Koch z Pixabay