LIC technika s.r.o. slaví 20 let na českém trhu

19.09.2018

Firma LIC technika s.r.o. slaví významné výročí. Již 20 let působí na českém trhu jako specialista na kabelové šachty, podzemní rozvaděče, chodecká tlačítka, tlumiče vibrací, venkovní jistící skříně či domovní průchodky. 

Na český trh vystoupila německá firma Langmatz společně se Západočeskou energetikou a.s. v roce 1998 pod názvem LIC®technika, s.r.o. Nyní slaví společnost LIC technika, s.r.o. 20 let působení v České republice a může se pochlubit dobře odvedenou prací.

Vybrané reference

V ČR se stále rozšiřuje množství aplikací podzemních rozvaděčů, kabelových šachet a tlačítek pro chodce, které dodává a instaluje společnost LIC technika.

Nejznámější místo umístění chytrého technického řešení od LIC technika jsou bezesporu zahrady Pražského hradu. Mezi další zajímavé projekty patří například:

  • depo závodního okruhu v Mostě (autodrom)

  • mnohá náměstí českých měst (například Klatovy, Znojmo, Planá u Mariánských Lázní...)

  • instalace prvního chytrého chodeckého tlačítka v ČR (Plzeň)

  • dodání kabelových šachet firmy Langmatz na akci nové stáčecí linky Plzeňského Prazdroje

O firmě LIC technika, s.r.o.

Psal se rok 1963, kdy pan Hanz Langmatz založil v Garmisch-Partenkirchenu závod LIC Langmatz Industrie Chemie a začal s 5 spolupracovníky zpracovávat plasty - polyethylen a posléze také polykarbonát.

Firma Langmatz se více než 50 let specializuje na systémová technická řešení pro telekomunikace, oblast silnoproudu a signalizační techniku a pro svá inovativní řešení získává početná ocenění (například: 2016 AOK Bayern - 2.místo v kategorii Zdravý management; 2015 GreenTec Award mezi prvními třemi v kategorii Recyklace a náhradní zdroje, 2013 WPC Inovationspreis Kolín v kategorii Produktový vývoj a design).

Jak již bylo zmíněno výše - na trh České republiky vstoupila německá firma Langmatz společně se Západočeskou energetikou a.s. v roce 1998 pod názvem LIC®technika, s.r.o., která má sídlo v Klatovech.

Dnes je firma LIC technika, s.r.o. dceřinnou společností firmy Langmatz GmbH sídlící v Garmisch-Partenkirchenu.

LIC technika, s.r.o. - kontakty
Adresa: Dr.Sedláka 763,339 01 Klatovy
E-mail: lic@lic.cz
Telefon: +420 376 555 711
Web: www.lic.cz