Martina Hekerová představuje nový videoklip Beze Slov

18.12.2020

Nový videoklip Beze Slov je kombinace hudby soul/rnb ve spolupráci s hudebním producentem Johnem Soulcoxem.

Jsem opravdu ráda, že jsme se poznali a hudebně propojili. Je to velká zkušenost s velkým přínosem a už připravujeme další hudební věc. Videoklip natáčelo brněnské studio Pinarto. Song už nyní můžete slyšet na Fajn Fresh rádiu.

Byla to myšlenka, která proletěla mou hlavou tak strašně rychle, a ještě rychleji pak byla na samotném papíře. Je to v podstatě o hledání sebe sama v různých pocitech. V tomto hudebním směru jsem se našla.

Od začátku jsem měla jasnou představu, jakým způsobem bych chtěla tuto píseň vizuálně realizovat. Velmi mi vyšla vstříc O2 arena Praha, kde jsme video natáčeli.

Největší oříšek pro mě bylo nahlásit použití dýmovnice, kdy jsem se skamarádila asi z pěti hasičskými centry a policejními stanicemi (smích).

Mám okolo sebe skvělé lidi, kteří se stali součástí. Johan Aleksanjan, Sára Pajm, zlatnický ateliér Robert Hájek, Monami Hair Studio, James Riess, Zdeněk Turek - Soccer reality.

Stále ale vystupuji se svým jazzovým repertoárem, který chci postupně kombinovat s touto vlastní tvorbou. Většinou se mi v hlavě rodí melodie společně s textem, to už častokrát slyším i housle a přemýšlím nad vizuálem. Je to krásná práce, kdy můžete ventilovat ven vše, co ve vás doutná.  

Martina Hekerová

Fotografie s houslemi: PHOTO CREDIT Pavel Beran