Moderátor Vlasta Korec oslavil padesátku

29.08.2022

Ač by mu to málokdo hádal, protože Vlastimil Korec patří mezi ty šťastlivce, kteří působí jako věčný chlapec, od uplynulého víkendu se zařadil mezi padesátníky.

A tenhle vstup jaksepatří oslavil s přáteli ze soukromého i pracovního světa.

Velkolepá party se uskutečnila v restauraci na Střeleckém ostrově a mezi hosty se objevili například: Ladislav Županič, Antonín Panenka, Michal Horáček, Vlasta Horváth, Eva Decastelo a řada dalších osobností z řad kultury i sportu. Tedy oblastí, kterým se známý moderátor aktivně věnuje. Gratulace nebraly konce, na dárky aby si pořídil speciální místnost.

"Přátelé mě nejenom potěšili, ale taky hodně mile překvapili svojí kreativitou při vymýšlení dárků", uvedl oslavenec.

"Nejvíc mě dostala (a dojala) skříň vyrobená na míru, která byla z jedné strany posetá fotkami těch, kteří mi skříň darovali, z druhé strany na mě vyskočili milníky mého života. To jsem tedy zíral! A uvnitř byly lyže. Neskutečné...!"

Originálních dárků dostal moderátor spoustu, za zmínku určitě stojí také prkno od potápěčů. Bylo na něm totiž padesát piv.

Vypadat mladě je jedna věc, jak se čerstvý padesátník cítí, věc druhá. Nemohli jsme se nezeptat... "Přiznávám, že na mě nejdříve šly mdloby, ta koncovka sát je vážně nezvyklá. Po narozeninovém mejdanu, který jsem díky bohu přežil, jsem si uvědomil, že se vlastně nic nemění. Život jde dál stejně jako dřív, věk je tedy jen číslo. A také s pětkou se dá skvěle žít!", reagoval oblíbený moderátor, herec a offroadový závodník v jedné osobě.

Jak známo, Vlasta Korec je velmi aktivní muž, tomu odpovídají i jeho plány do blízké budoucnosti.

"Se synem se chystáme na potápění, kde máme před sebou dokončení jeho kurzu. Pak pochopitelně start do školy a další pracovní sezóny, která je už teď naplněna skvělou prací. Tak například v říjnu mě čeká cesta do opravdického Dakaru v Senegalu, přes Maroko a Mauretánii v rámci Africe ECO RACE, kam se opravdu moc těším. A leden, to je už klasika Saudská Arábie a Rally Dakar", uzavírá Vlasta Korec.

Autor i foto: Petr Mráček