Ochraňte vaši pokožku před nebezpečnými infekcemi

19.01.2021

Vaše pokožka funguje jako dokonalý ochranný štít proti nejrůznějším infekcím. Na jejím povrchu bují dokonalý ekosystém mikroorganismů, které chrání vaše tělo před toxiny, patogeny a bakteriemi, které by mohly být pro vaše tělo škodlivé.

Pokožka je pokryta jemnou, přirozeně mastnou vrstvou s neutrálním pH, která působí jako neproniknutelná antibakteriální bariéra. Pokud používáte mýdlo či běžný gel, můžete tuto vrstvu porušit, a usnadnit bakteriím a virům vstup do vašeho těla. Když se však umyjete sprchovým olejem Sabon, tuto obrannou linii naopak posilujete, což vašemu imunitnímu systému usnadňuje ochranu těla před infekcí.

Sprchové oleje dokáží nahradit mýdlo i tělové mléko

Stoupnout si pod hřejivou sprchu a nechat své tělo hýčkat kapkami horké vody, to je okamžik, na který se asi denně těší každý z nás. Kromě běžných sprchových gelů a tekutých mýdel si můžeme tento očistný rituál zpříjemnit i sprchovými oleji značky Sabon, které mají oproti běžným gelům mnoho výhod. Mají stejné mycí schopnosti, ale neobsahují nejrůznější chemické přísady, jako na příklad tenzidy. Nemusíte se bát, že by vaše pokožka byla po použití sprchového olej příliš mastná. Sprchový olej se opláchne stejným způsobem jako sprchový gel a nezanechá po sobě nic než sametově jemnou, hladkou a hydratovanou pokožku.

Sprchový olej Sabon čistí a zvlhčuje

Mýdlo či běžné sprchové gely mohou způsobovat podráždění nebo suchost pokožky. Je to proto, že obsahují látky, které odstraňují přirozenou mastnotu z vašeho těla a narušují pH vaší pleti. Tato změna pH může způsobit podráždění, svědění, ekzémy a dokonce vést i k zánětům. Vysušená pokožka navíc začne pracovat na obnovení přirozeného pH, což způsobuje nadměrné vylučování kožního mazu a ucpávání pórů. U sprchového oleje tato starost odpadá. Přírodní olej chrání lipidy obsažené ve vaší pokožce a brání jejímu vysušení, zatímco odstraňuje z povrchu vašeho těla veškeré nečistoty. Jakmile po použití sprchového oleje vystoupíte ze sprchy, bude vaše pokožka vláčná a vyživená, nikoli vysušená a podrážděná.

Jedině správně vyživená pokožka působí opravdu mladě

Sprchové oleje Sabon obsahují pečlivě vybranou směs přírodních olejů, dokonale odpovídající přirozenému pH ženské pokožky. Avokádové, olivové a jojobové esenciální oleje, spolu s olejem z pšeničných klíčků, pomáhají vaši pokožku regenerovat, čistit a podporovat její ochrannou funkci, zatímco omega kyseliny 3, 6, 7 a 9 spolu vitaminy jí dodají veškeré potřebné živiny a antioxidanty, které ji chrání před příznaky stárnutí. Díky pravidelnému používání sprchového oleje Sabon bude vaše pokožka nejen mladě vypadat, ale také se tak cítit.

Jak používat sprchové oleje?

Pokud se rozhodnete vyzkoušet sprchový olej, budete možná překvapeni, že téměř nepění. Naopak, při styku s vodou vytváří na vašem těle emulzi mléčné barvy, která šetrně odstraní všechny nečistoty a pot. Jeho použití je stejně snadné, jako použití jiného mycího prostředku. Stačí na vaši vlhkou pleť nanést menší množství oleje a umýt se tak, jak jste zvyklí. Poté olej opláchněte teplou vodou. Budete překvapeni, jak vaše pleť zazáří a zkrásní. Bude hebká, hladká, vláčná a skvěle hydratovaná. Po použití sprchového oleje Sabon nebudete potřebovat nejen žádný další mycí prostředek, ale ani žádné pleťové mléko či krém.

Sprchové oleje si získávají stále větší oblibu

Poslední dobou se lidé stále více odvracejí od přežitých kosmetických prostředků plných tenzidů, parabenů a jiných syntetických škodlivin. Chápou, že kůže, která je největším a jedním z nejdůležitějších lidských orgánů si zaslouží speciální péči. Odpovědí na tyto požadavky jsou sprchové oleje Sabon, obsahující pouze nejkvalitnější přírodní suroviny, které zbavují tělo pouze špíny, nikoli jeho ochranné vrstvy. Pokud hledáte alternativu k běžným mýdlům či mycím gelům, jsou sprchové oleje Sabon tou nejlepší volbou pro vás.

komerční sdělení

Image by Pexels from Pixabay