Oslavte svátek sv. Valentýna s výborným moravským vínem!

03.02.2021

Oslavte Den zamilovaných, jak se Valentýnu často přezdívá, nejen s vašimi partnery a partnerkami ale se všemi, které máte rádi. K pohodové atmosféře vám určitě přijde vhod kvalitní víno do moravských vinařů.

Únorový svátek sv. Valentýna letos připadá na neděli 14. února. Den zamilovaných, jak se Valentýnu často přezdívá, příjemně rozveselí dlouhé sychravé zimní období.

Oslavujeme a užíváme si chvíle nejen s našimi partnery a partnerkami, ale se všemi, které máme rádi.

Malý dárek potěší každého z nás

Už tradičně v této době všude vidíme samá srdíčka, růže, sladká plyšová zvířátka a další roztomilé zboží. My však v naší vinotéce dáváme přednost tekutým dobrotám od našich moravských vinařů nebo ručně vyrobeným produktům z levandulové farmy

Malý dárek a pozornost rozesmějí a potěší každého z nás. Pokud dáváte přednost praktičtějším dárkům, navštivte náš eshop nebo vyhrazený prodejní prostor a vyberte si z naší široké nabídky elektroniky v akci.

Valentýn není závod ve shánění dárků. Zvolněte!

Valentýn, tzn. 14. únor rozhodně není jen o shánění hmotných dárků. Uberte plyn, nestresujte se a zkuste zavolat nebo i jen napsat někomu, koho máte rádi. Uvidíte, že všem touto drobností určitě uděláte velkou radost.

komerční sdělení