Pravidelná údržba oken i dveří je cestou k úsporám. Co zvládnete hravě sami a co nechat na odbornících?

11.03.2023

Nezáleží na tom, jestli žijete v panelovém bytě, či se těšíte z vlastnictví rodinného domu, musíte pravidelně provádět běžnou údržbu i celou řadu malých oprav. Zdaleka největším kamenem úrazu jsou dveře i okna, jejichž správná funkce nám přináší celou řadu benefitů. Na co nesmíte zapomínat?

Svépomocí, nebo zavolat odborníky?

Jakkoliv zařízená domácnost je spolehlivá pouze v takové míře, jak moc se o ni staráte. Z toho důvodu vám přinášíme základní výčet tipů, díky nimž si dopřejete dlouhodobé úspory a vyhnete se nepříjemným problémům. Přijde-li na řadu servis oken, každý z nás zvládne alespoň minimální péči v podobě promazání správným olejem, ošetření dřevěných rámů balzámem a pravidelné umývání (především po zimě).

O něco složitější situace přichází v případě, kdy je nutné zajistit impregnaci zašlého těsnění, výměnu jednotlivých součástek, seřízení přítlaku či třeba opravy střešních oken. Stojíte-li před těmito úkoly, raději se svěřte do rukou ověřených profesionálů z oboru. Ti se postarají o to, abyste byli v naprostém bezpečí, stejně jako vám pomohou ušetřit za zimní vytápění a letní chlazení.

Na koho vsadit? Okna Minks mají zkušenosti již od roku 2003

Ať už vás trápí servis plastových oken, instalace dveří nebo libovolné opravy, navštivte internetové stránky známých expertů pod odkazem www.oknaminks.cz. Daní řemeslníci se ve svém odvětví pohybují již od roku 2003, přičemž za tu dobu stihli nainstalovat okna i dveře do více než 2000 staveb. Samozřejmostí je i následná údržba.

Mezi hlavní lákadla spolupráce se zmíněnou společností patří poradenství, zaměření i doprava zcela zdarma, stejně jako přívětivé ceny a velká skladová dostupnost náhradních dílů. Díky tomu proběhne jakýkoliv projekt rychle a vy nebudete muset trpět žádné nepříznivé podmínky v podobě zimy, průvanu a dalších potíží.   

komerční sdělení

Fotka od g3gg0 z Pixabay