Hledáte prodejce specializujícího se na vodu, topení a plyn? Široký sortiment „vodo topo“ a kvalitní služby společnosti Maro vás nezklame

27.11.2021

Toužíte po nové koupelně a když už se pustíte do její rozsáhlé rekonstrukce, máte v úmyslu dopřát si opravdový luxus? Nebo právě budete budovat koupelnu a sociální zařízení ve zbrusu novém rodinném domě nebo bytě? Skvělé řešení si můžete dopřát i za velice rozumnou částku, dokonce i když nakoupíte vybavení prvotřídní kvality. Stačí, když nakoupíte u toho pravého prodejce.

U společnosti Maro získáte nejen řešení "vodo topo" na míru, ale také 3D návrh interiéru

Jen málokomu se dnes chce budovat vlastníma rukama. Mnohé práce navíc nezkušený nadšenec nezvládne realizovat v dostačující kvalitě. Ideální tedy je svěřit práci specializované firmě. Nejlépe takové, která dokáže zajistit komplexní služby a vyřešit vše od prvotního návrhu přes stavební práce až po finální úpravy. Společnost Maro tohle všechno dokáže. Navíc se specializuje i na velkoobchodní a maloobchodní prodej sortimentu "vodo topo". Pořídit si u ní můžete topení, sanitární techniku, keramiku a nábytek, koupelnové vybavení, obklady, dlažby, vše pro instalaci vody, plynu a inženýrských sítí i koupelnovou chemii. Maximální důraz je kladen na vysokou kvalitu výrobků, šíři sortimentu a vysoce korektní jednání.

Koupelnová studia vám pomohou seznámit se současnými trendy a designem

Chcete si na vlastní oči prohlédnout, jaké koupelny jsou dnes kurzu? Vypravit se můžete do kuchyňského studia v jednom z jedenácti českých měst. Vydat se můžete do Prahy, Liberce, Pardubic, Kolína, Hradce Králové, České Třebové, Velkého Meziříčí, Teplic, Trutnova, Jičína a Žďáru nad Sázavou. K dispozici vám navíc bude kvalifikovaný personál, který vám ochotně poradí a zajistí, aby vám byly poskytnuty komplexní služby.

komerční sdělení