V České republice roste obliba španělské anti age kosmetiky PERLAGE využívající kmenové buňky vinné révy

06.10.2019

Španělská kosmetika značky PERLAGE obsahuje účinné přírodní esence a v boji proti stárnutí pleti využívá kmenové buňky vinné révy. Kosmetiku PERLAGE využívá v České republice stále více žen i mužů.

Zpomalení předčasného stárnutí díky vinné révě

Společnosti IR GROUP a PERLAGE se spojily, aby přinesly profesionálům v oblasti estetiky pokrokovou řadu kosmetiky, která se specializuje na zpomalení předčasného stárnutí a ochranu pleti před agresivními vlivy okolního prostředí. Díky využití biotechnologie jsou hlavní složkou kosmetiky PERLAGE kmenové buňky VINNÉ RÉVY, jedná se tedy o kosmetiku z hroznových jader.

S nápadem kosmetiky PERLAGE přišli dva velcí odborníci, kteří za sebou mají široké vědecké zázemí a velký růst v oblasti výzkumu a vývoje:

  1. Albert Sánchez, farmaceut s více než 30letou zkušeností ve zmiňované kosmetické oblasti výzkumu a vývoje
  2. Agustí Torrello, národní odborník v oblasti enologie a jeden z největších znalců vinné révy, jejího zpracování a vlastností vína.

Profesionální přírodní anti age kosmetika PERLAGE

Kosmetika z hroznového vína obsahuje účinné přírodní esence a v boji proti stárnutí využívá kmenové buňky vinné révy

Přehled esencí, které kosmetika PERLAGE využívá

Kmenové buňky vinné révy

Kmenové buňky vinné révy snižují výskyt kožních skvrn, chrání nás před oxidačním stresem a udržují životaschopnost našich buněk.

Resveratrol

Resveratrol je polyfenol přítomný v hroznové slupce, který má antioxidační vlastnosti a považuje se za jednu z nejúčinnějších molekul v boji proti stárnutí.

Cava

Cava má velmi silné antioxidační vlastnosti. Glutathion, resveratrol a základní stopové prvky obsažené v cavě odstraňují volné radikály způsobující oxidační stres. Poznámka redakce: Velmi oblíbená je relaxační terapie s názvem CAVATERAPIE.

Olej z hroznových jader

Olej z hroznových jader vzniká slisováním jader poté, co se vyrobí vinný mošt. Olej je bohatý na nasycené, mononenasycené a polynenasycené mastné kyseliny, tedy elementární prvky našeho oběhového systému. Navíc je zdrojem vitamínů C a E a výborně hydratuje pleť.

Vinný mošt

Cytosol je rostlinná buňka, která je bohatá na vodu, minerály a cukry a díky tomu pleť nepřetržitě hydratuje.

Pryskyřice magnolie

Magnolol a honokiol jsou dvě hlavní složky, které mají protizánětlivé vlastnosti a pomáhají snižovat napětí kůže. Studie in vivo dokazují, že dochází ke zmírnění vrásek a ke zpevnění a zpružnění pokožky.

Na závěr doplňujeme užitečné odkazy, kde můžete získat více informací o kosmetice PERLAGE.

E-shop PERLAGE a další užitečné odkazy

Facebook: https://www.facebook.com/perlagecr/ 
E-shop: www.perlage.cz 
Instagram: https://www.instagram.com/perlagecr/ 

Komerční sdělení