3 způsoby, jak ušetřit při nákupu nábytku

18.07.2021

Nakupování nemusí být vždy jen bezohledné utrácení. A protože je nám jasné, že každá ušetřená koruna se vám může v budoucnu hodit, posvítili jsme si na to, jak je ušetřit. Tentokrát jsme se zaměřili na to, jak ušetřit při nákupu nábytku. Jaké možnosti existují, pokud si chcete vylepšit vaše doma, ale zároveň nechcete utrácet bezhlavě?

Částky za nábytek bývají položkou, kterou čas od času řeší téměř každá domácnost. Vzhledem k tomu, že jeho nákup se někdy týká každého, máme pro vás 3 způsoby, které můžete vyzkoušet i vy.

Starý dobrý Bazoš

Bazoš už je takovou stálicí nejen v českých internetových vodách. Přestože byl praktickým pomocníkem již před několika lety, jeho popularita neklesá ani dnes. Naopak. Důkazem je skutečnost, že spousta lidí si přes něj stále dělá reklamu. Na Bazoši tak najdete rozmanité produkty z celého světa.

Dokonce i použitý nábytek

Ano, na Bazoši je zastoupen i použitý nebo vyřazený nábytek. V mnoha případech se však jedná o dobře zachovalé výrobky, které můžete pod rukama zručného řemeslníka proměnit v mimořádně cenné designové kousky. Kromě toho vám asi nemusíme říkat, že starý nábytek, který dosloužil, má v sobě něco jedinečného a magického, co u sériově vyráběných kousků nenajdete.

Tip: Dejte Bazoši šanci a podívejte se, jaký nábytek na něm lidé aktuálně inzerují. Možná budete příjemně překvapeni a najdete kousek přesně podle svého vkusu. Stejně tak se díky němu můžete zbavit kousků, které se vám samotným nehodí. A ušetříte za velkoobjemový kontejner!

Výhodná nabídka Biano.cz

Zatímco na Bazoši najdete převážnou většinu již použitých výrobků, na Biano.cz všechno voní novotou. Přesto můžete těžit z dalších benefitů, které vám pomohou lépe vybrat a ušetřit. Biano je portál, který sdružuje produkty z několika stovek českých e-shopů. Díky tomu můžete porovnat nabídky a najít tu nejlepší. Přehledně můžete jednotlivé kousky filtrovat pomocí zvolených parametrů. To se hodí zejména tehdy, pokud hledáte specifický kus nábytku nebo máte konkrétní představu, co vlastně hledáte.

Nový nábytek

Představte si situaci, kdy hledáte nový nábytek do svého domova. Navštívíte Biano, využijete možnosti chytrého vyhledávání a zadáte svůj cenový strop. Výsledek? Množství produktů, které přesně odpovídají vašim požadavkům - jak designovým, tak finančním.

Tip: Našli jste svůj vysněný nábytek někde na Pinterestu nebo jiných zahraničních stránkách, ale nevíte, kde ho koupit? Použijte vizuální vyhledávač nábytku na Biano.cz, který vám podle fotografie nabídne nejpodobnější nábytek na českém trhu.

Marketplace na Facebooku

Ve vyspělém 21. století jasně diktují tempo sociální sítě. Jednou z nejnavštěvovanějších je Facebook. Zatímco před časem sloužil především ke spojení lidí po celém světě, dnes nabízí mnohonásobně širší možnosti. Kromě všech marketingových a obchodních aktivit, které jsou jeho prostřednictvím šířeny, na něm najdete také takzvaný Marketplace. A díky tomu nemůže Facebook chybět v našem seznamu 3 způsobů, jak ušetřit peníze za nákup nábytku.

Na marketplace i pro nábytek

Na zmíněném marketplace na Facebooku si můžete koupit opravdu cokoliv - od oblečení přes hračky až po elektroniku. Od koho? Od běžných uživatelů Facebooku. Na této vysoce navštěvované stránce můžete nakupovat nebo prodávat produkty, které se vám "nehodí" nebo pro které už zkrátka nemáte doma místo. Marketplace může skrývat úplné poklady - například starý repasovaný retro nábytek nebo nábytek vhodný k repasování.

Tip: Na marketplace zabruste do místních nabídek. Možná narazíte právě na ten kousek, který hledáte. A navíc pro něj nebudete muset jezdit daleko.

Zdroj obrázku 1: Gorodenkoff / Shutterstock.com 

Zdroj obrázku 2: BIANO

Zdroj obrázku 3: Dean Drobot / Shutterstock.com

komerční sdělení