Online marketing & media group

Jsme specialisté na online marketing se zkušenostmi již od roku 2006. Vítáme výzvy a nové online projekty s cílem zvýšit návštěvnost firemních webů našich klientů. Zaměřujeme se na konzultační činnost, tvorbu webů, plánování a realizaci marketingových kampaní (SEO, PPC, SMM). Provozujeme vlastní mediální skupinu JSME ÚSPĚŠNÍ sdružující tematické obsahové weby.

Mediální skupina

Již od roku 2006 přinášíme aktuální informace o unikátních úspěšných projektech, rozhovory se zajímavými osobnostmi a inspirativní články plné zajímavých rad a tipů. Naši čtenáři doposud přečetli a zobrazili cca 10.000.000 stránek a článků.

Jsme oficiální mediální partner významných českých společenských projektů, soutěží, akcí a událostí. Jsme hrdým partnerem národní soutěže krásy Miss České republiky, národního projektu Počítače dětem a soutěže Muž roku.

Projekt Počítače dětem Nadačního fondu IT people vznikl na jaře 2020 s ohledem na pandemickou situaci a nutnost online výuky s cílem zajistit starší techniku od dárců dětem z potřebných rodin pro online výuku. Dlouhodobě usilujeme o rovný přístup ke vzdělávání potřebným dětem prostřednictvím starší IT techniky.

Zakladatelem mediální skupiny je marketingový poradce Jan Vavřička

PORTFOLIO