Mediální skupina JSME ÚSPĚŠNÍ

Již od roku 2006 přinášíme aktuální informace o unikátních úspěšných projektech, rozhovory se zajímavými osobnostmi a inspirativní články plné zajímavých rad a tipů. Naši čtenáři doposud přečetli a zobrazili cca 10.000.000 stránek a článků.

Jsme registrovaným členem České unie vydavatelů , členem České marketingové společnosti (ČMS), z.s., partnerem národního projektu Počítače dětem.

Zakladatelem mediální skupiny je marketingový konzultant Jan Vavřička.

Pojďme spolupracovat!

Jsme oficiální mediální partner významných českých společenských projektů, soutěží, akcí a událostí jako například Miss České republiky, CZECH FASHION WEEK a Muž roku.

Oficiální mediální partner Miss České republiky, CZECH FASHION WEEK, Muže roku, Počítače dětem

Česká unie vydavatelů

Jsme registrovaným členem České unie vydavatelů, která podporuje rozvoj a vytváření podmínek pro svobodnou vydavatelskou činnost, internetové podnikání a prosazování principů svobody slova. 

Česká marketingová společnost

Jsme členem České marketingové společnosti (ČMS), z.s., která sdružuje marketingové pracovníky a zájemce o marketing formou kolektivního a individuálního členství. Z původního poslání co nejvíce přispívat k rozšíření marketingu v České republice se v současné době zaměřuje především na podporu komunikace mezi marketingovými odborníky a zvyšování kvality.

Partner projektu Počítače dětem

Projekt Nadačního fondu IT people vznikl na jaře 2020 s ohledem na pandemickou situaci a nutnost online výuky s cílem zajistit starší techniku od dárců dětem z potřebných rodin pro online výuku. Dlouhodobě usilujeme o rovný přístup ke vzdělávání potřebným dětem prostřednictvím starší IT techniky.  

Ocenění za nejlepší český web

Naše mediální skupina sdružuje online magazíny s různým tematickým zaměřením. V roce 2018 získal náš magazín plný zajímavostí www.vanili.cz ocenění AERONAUTILUS v kategorii Nejlepší český web.

Nabízíme mediální partnerství významným projektům

Mediálním partnerstvím posílíte marketingovou komunikaci zaměřenou na image. Prostřednictvím členských médií podpoříme vytvoření ideálního obrazu vaší společnosti v očích veřejnosti a pomůžeme vám ke zlepšení vztahů s cílovými skupinami. V rámci mediálního partnerství získáte zdarma propagaci v hodnotě cca 138.000 Kč ročně. 

PORTFOLIO

Do našeho portfolia patří magazíny zaměřené na témata: inspirativní osobnosti, úspěšné projekty, celebrity, revue, kultura, showbyznys, nápady, tipy, zajímavosti, triky, popkultura, scifi, fantasy, auto moto, boudoir, glamour, intimita.

STATISTIKY

SPOLUPRÁCE

Máte zájem propagovat událost, službu, dílo nebo podpořit prodej zboží v eshopu? Vybraným žadatelům o spolupráci poskytujeme mediální podporu zdarma.

Nabízíme vám možnost získat zdarma online reklamu v hodnotě 138.000 Kč ročně. Rádi mediálně podporujeme společensky významné projekty, uměleckou tvorbu a unikátní události. Zároveň se zaměřujeme na spolupráci s obchody a eshopy s cílem podpořit prodej kvalitních produktů a služeb.