O NÁS

Mediální skupina JSME ÚSPĚŠNÍ

Již od roku 2006 přinášíme aktuální informace o unikátních úspěšných projektech, rozhovory se zajímavými osobnostmi a inspirativní články plné zajímavých rad a tipů. Naši čtenáři doposud přečetli a zobrazili cca 10.000.000 stránek a článků.

Jsme registrovaným členem Unie vydavatelů ČR, členem České marketingové společnosti (ČMS), z.s., partnerem národního projektu Počítače dětem.

Jsme oficiální mediální partner významných společenských projektů, soutěží, akcí a událostí jako například Miss České republiky, CZECH FASHION WEEK a Muž roku. 

Oficiální mediální partner Miss České republiky, CZECH FASHION WEEK, Muže roku, Počítače dětem

Člen Unie vydavatelů ČR

Jsme registrovaným členem Unie vydavatelů ČR, která podporuje rozvoj a vytváření podmínek pro svobodnou vydavatelskou činnost, internetové podnikání a prosazování principů svobody slova. 

Člen České marketingové společnosti

Jsme členem České marketingové společnosti (ČMS), z.s., která sdružuje marketingové pracovníky a zájemce o marketing formou kolektivního a individuálního členství. Z původního poslání co nejvíce přispívat k rozšíření marketingu v České republice se v současné době zaměřuje především na podporu komunikace mezi marketingovými odborníky a zvyšování kvality.

Partner projektu Počítače dětem

Projekt Nadačního fondu IT people vznikl na jaře 2020 s ohledem na pandemickou situaci a nutnost online výuky s cílem zajistit starší techniku od dárců dětem z potřebných rodin pro online výuku. Dlouhodobě usilujeme o rovný přístup ke vzdělávání potřebným dětem prostřednictvím starší IT techniky.  

Ocenění za nejlepší český web

Naše mediální skupina sdružuje online magazíny s různým tematickým zaměřením. V roce 2018 získal náš popkulturní magazín www.vanili.cz ocenění AERONAUTILUS v kategorii Nejlepší český web.

Nabízíme mediální partnerství významným projektům

Mediálním partnerstvím posílíte marketingovou komunikaci zaměřenou na image. Prostřednictvím členských médií podpoříme vytvoření ideálního obrazu vaší společnosti v očích veřejnosti a pomůžeme vám ke zlepšení vztahů s cílovými skupinami. V rámci mediálního partnerství získáte zdarma propagaci v hodnotě cca 138.000 Kč ročně. 

PORTFOLIO

Do našeho portfolia patří magazíny zaměřené na témata: inspirativní osobnosti, úspěšné projekty, celebrity, revue, kultura, showbyznys, nápady, tipy, triky, popkultura, scifi, fantasy, auto moto, boudoir, glamour.

STATISTIKY

SPOLUPRÁCE

Máte zájem propagovat událost, službu, dílo nebo podpořit prodej zboží v eshopu? Vybraným žadatelům o spolupráci poskytujeme mediální podporu zdarma.

Nabízíme vám možnost získat zdarma online reklamu v hodnotě 138.000 Kč ročně. Rádi mediálně podporujeme společensky významné projekty, uměleckou tvorbu a unikátní události. Zároveň se zaměřujeme na spolupráci s obchody a eshopy s cílem podpořit prodej kvalitních produktů a služeb.