4 masážní přístroje, které byste měli zahrnout do režimu péče o tělo

20.05.2023

Chodíte rádi na masáže? A co byste řekli tomu, kdybyste si takovou masáž mohli dopřát doma? Hlavy, krku i celého těla! Aniž byste si museli domů zvát profesionálního maséra.

Potřebovat ale nebudete muset ani partnera. Oba nahradí vybrané kosmetické přístroje. V následujícím článku vám představíme masážní přístroj na hlavu, masážní přístroj na krční páteř a vibrační masážní přístroj.

Masážní přístroj na hlavu

Nechodíte rádi ke kadeřníkovi ani tak kvůli novému účesu, který vám na hlavě vykouzlí, jako spíše kvůli skvělé masáži hlavy, při níž přímo slintáte blahem? Je pravda, že masáže hlavy patří mezi ty nejpříjemnější. Právě na hlavě se totiž nachází velké množství citlivých akupresurních bodů, jejichž stimulace přináší pocity naprosté pohody a relaxace. A právě takovou masáž si můžete dopřát v klidu svého domova. Unikátní masážní přístroj na hlavu BeautyRelax Brainrelax dokáže stimulovat pokožku hlavy jako deset skutečných lidských prstů. Nezní to lákavě?

Masážní přístroj na krční páteř

Další místo, které si přímo říká o doteky, je oblast krku. Ty vám zase dopřeje masážní přístroj na krční páteř BeautyRelax Neckpress Premium fungující na principu kombinace vzduchové komprese a infračerveného tepla, které okamžitě uvolňují nepříjemný tlak mezi krčními obratli. Výsledkem tak je velmi efektivní rehabilitace krční páteře, kterou by si měli hýčkat především lidé se sedavým zaměstnáním. Ale nejenom oni.

Vibrační masážní stroj

Další kategorií jsou přístroje vhodné k formování postavy. Vaším pomocníkem při hubnutí se může stát například vibrační masážní přístroj BeautyRelax Celluform, který dokáže stimulovat tukovou tkáň a zároveň podporovat pružnost pleti. Na boj proti celulitidě pak můžete vyrazit s masážním přístrojem BeautyRelax Rollskin. A s celou řadou dalších produktů, které jsou k sehnání na e-shopu shop.beautyrelax.cz. Jaký zvolit? To vám řekne až osobní zkušenost. My osobně bychom tedy začali tím masážním přístrojem na hlavu.  

komerční sdělení

Fotka od Engin Akyurt z Pixabay