A zase je tu čas vánočních večírků

27.09.2023

Období firemních večírků se blíží! Jak tedy uspořádat nezapomenutelný vánoční večírek pro své zaměstnance? Vánoce jsou časem, kdy se lidé scházejí, aby si užili společně strávený čas a oslavili svátky. To stále víc platí i pro firemní prostředí, kde se vánoční večírky stávají oblíbenou příležitostí, jak se sblížit s kolegy i obchodními partnery mimo pracovní činnosti. Nejenže to posiluje týmový duch a váš vztah s klienty, ale také to přináší do firemního prostředí trochu toho vánočního kouzla. V tomto článku se podíváme na to, kdy je ten správný čas začít plánovat vaši firemní vánoční oslavu a co všechno je třeba zajistit.

Kdy je čas začít plánovat?

Plánování firemního vánočního večírku by mělo být dobře promyšlené a pečlivě připravené, aby vše probíhalo hladce a bez komplikací. Ideální doba začít s plánováním je zpravidla v září nebo říjnu. To vám poskytuje dostatek času na výběr místa, menu, zábavného programu a dalších důležitých detailů. Ideální je tedy začít plánovat vánoční večírek alespoň 3 měsíce předem. Pokud ale máte zálusk na oblíbené místo, neměli byste s rezervací vůbec otálet.

Co vše je třeba zajistit?

Při plánování vánočního večírku je třeba zajistit následující:

  • Termín a místo: Vyberte si termín a místo, které bude vyhovovat ideálně všem zaměstnancům.
  • Menu: Zajistěte catering, který připraví chutné a vánoční občerstvení.
  • Doprovodný program: Můžete si zvolit různé aktivity, jako je tanec, karaoke, hry nebo soutěže.
  • Výzdoba: Vánoční atmosféru vytvoří vhodná výzdoba.
  • Pozvánky: Nezapomeňte pozvat všechny zaměstnance a obchodní partnery.

Zajištění cateringu na firemní večírek

Jedním z nejdůležitějších aspektů plánování je zajištění cateringu na firemní večírek. V Praze je mnoho skvělých cateringových služeb, které vám mohou pomoci vytvořit nezapomenutelné menu pro vaši událost. Hledáte-li cateringové služby v Praze, neváhejte a zkuste se obrátit na FoodArt agency s.r.o.

Menu je jednou z nejdůležitějších věcí při plánování vánočního večírku. Vyberte si občerstvení, které bude chutné a bude vyhovovat všem zaměstnancům. Můžete si zvolit klasické vánoční pokrmy, jako je řízek, kapr nebo bramborový salát, nebo si nechat připravit něco netradičního.

Příprava doprovodného programu

Samostatný program poskytne zaměstnancům příležitost k relaxaci a zábavě. Můžete vybrat různé možnosti zábavy, včetně tance, karaoke, her nebo soutěží.

Váš partner pro vánoční večírky

Pokud hledáte cateringovou společnost, která vám pomůže uspořádat nezapomenutelný vánoční večírek, obraťte se na FoodArt agency. Tato společnost nabízí širokou škálu cateringových služeb, včetně vánoční gastronomie, dekorací a výzdoby, zvuku a světel.

FoodArt agency je zkušenou cateringovou společností v Praze, která má bohaté zkušenosti s pořádáním firemních událostí. Nabízí širokou škálu menu, která splní různé potřeby a preference vašich hostů. Food Art agency je také specialista na domácí limonády, které dodají vašemu večírku unikátní chuť a osvěžení.

FoodArt agency není pouze o jídle. Mají také silnou síť spolupracujících dodavatelů, kteří vám mohou pomoci s dalšími aspekty plánování. To zahrnuje dekorace, výzdobu, zvuk a světla. S jejich pomocí můžete udělat z vašeho firemního večírku skutečně jedinečnou událost, kterou si budou vaši zaměstnanci a partneři pamatovat. Pomohou vám s veškerým plánováním vánočního večírku. Od výběru menu a místa až po zajištění doprovodného programu a výzdoby.

Pokud máte zájem o vánoční cateringové služby od FoodArt agency, kontaktujte je ještě dnes a získejte nezávaznou nabídku.

komerční sdělení

Image by bridgesward from Pixabay