3 zajímavé tipy na vánoční dárky

11.12.2020

Vánoce jsou v podstatě za rohem a většina z nás už má nakoupeno spousty vánočních dárků. Není se čemu divit, jelikož nechávat zrovna v dnešní koronavirem poznamenané době všechno na poslední chvíli by bylo nesmyslem. Přesto se najdou tací, kteří možná ještě něco zajímavého shání na poslední chvíli. Pro ty máme hned 3 tipy na vánoční dárky, které určitě stojí za to.  

Vylepšení auta pro něj

Jen těžko bychom hledali muže, který by neměl rád hezká auta. I proto se vyplatí popřemýšlet nad tím, co by se mu dalo darovat, aby si trochu svého čtyřkolového mazlíka upgradoval. Nemusí to být nijak složité. Výbornou volbou je například kamera do auta. Stejně tak není problém koupit poklice na kola nebo nové autokoberce. Možná si troufnete koupit deflektor přední masky. Možností je zkrátka spousta a většinou se zavděčíte.  

Wellness pobyt pro ni

Ženy milují spíše pohodu a zážitky. I proto je lepší vsadit na nějaký pobytový balíček. Alternativ je spousta. Na nějaké pobyty v dalekém zahraničí to aktuálně s ohledem na situaci nevypadá, nicméně wellness balíčky k nám či našim sousedům jsou stále aktuální. Aktuálně nabízí jedinečný hotel Nízké Tatry. Vyrazit se dá ale i kamkoli jinam. Lákavé jsou například Beskydy nebo Krkonoše.

Skvělé stolní hry pro děti

Dejte dětem zapomenout těmi správnými dárky na tablety a obrazovky mobilních telefonů. Mnohdy si vystačí s nějakou zajímavou stavebnicí. Jakousi klasiku představuje zejména Lego. To lze volit v mnoha různých variacích. Zapomenout nelze ale ani na stolní hry. Vždyť takové Člověče, nezlob se, je jakýmsi evergreenem již několika generací. Stejně tak různá pexesa, domina, karty a podobně. Výbornou volbu představují také sportovní stolní hry jako fotbal či hokej. Tady si děti vyzkouší nejen herní inteligenci, ale i postřeh.

Zdroj obrázku:
Kamil Macniak / Shutterstock.com