5 druhů jarních šatů, které musíte mít!

25.03.2021

Co víc dokáže zvýraznit vaši ženskost než šaty? Pokud vám v šatníku chybí, je nejvyšší čas to napravit.

Objevte stylové novinky z kolekce švédské značky Cellbes a doplňte svou jarní skříň o atraktivní modely šatů. Tušíte, jaké jsou letos nejvíc trendy? 

Pastelové barvy

Stejně jako v předchozím roce, i letos vítězí "pastelky". Nalaďte se na pastelovou vlnu a oživte svůj look půvabnými šaty s elegantním plisováním či romantickými volánky.

Cargo styl

Oblečení s kapsami se opět vrací do módy. Trendy kapsičky zdobí kromě košil a kalhot i šaty. Vsaďte na pohodlí a kráčejte jarem v ležérním modelu v cargo stylu.

Rozkveťte!

Vpusťte do svého šatníku jarní vánek v podobě šatů s květovaným vzorem. Ať už zvolíte model s dominantním florálním motivem, nebo šaty poseté drobným kvítím, nešlápnete vedle.

Retro puntíky

Dalším jarním hitem, který by neměl uniknout vaší pozornosti, jsou roztomilé puntíky. Probuďte v sobě dívčí hravost a upoutejte puntíkovaným retro lookem.

Denim nejsou jen džíny

Hledáte šaty, které z módy nikdy nevyjdou? Pořiďte si ty denimové! Klasické modré džíny či denimovou bundičku už v šatníku zřejmě máte, tak proč nezkusit i džínové šaty? Nadčasový modelem v košilovém střihu nebo jednoduché midi šaty s projmutím v pase vám zaručeně budou slušet.

Neváhejte a nakupujte online na e-shopu www.cellbes.cz.

komerční sdělení