Adidas NMD: nejpohodlnější tenisky do města

27.05.2021

Pro život v betonové džungli potřebuješ tenisky, se kterými doběhneš do práce, zvládneš všechny meetingy, skočíš na posezení s kamarády a ani jednou nebudeš mít pocit, že tě někde něco tlačí nebo že by bylo nutné se přezout. 

Naštěstí v adidasu sáhli do svého archivu a pro městské nomády vymysleli řešení s názvem adidas NMD. Jedná se o první tenisky, které kombinují styl a tu nejlepší technologii pro běžecké tenisky - technologii boost. 

Proč si tenisky adidas NMD zamiluješ na první dobrou? Jak už jsme zmínili, model NMD má v mezipodešvi technologii Boost, jež zaručuje extrémní pohodlí.

Kdybychom ti to k něčemu měli přirovnat, tak si představ chození po tom nejměkčím a nejjemnějším povrchu, který znáš. Svršek tenisek je z prodyšného a velmi příjemného materiálu Primeknit. Jasně. Tohle z těchto tenisek sice nedělá boty na zimní období, ale na to ve Footshopu prodáváme i jiné boty. Zpátky k NMDčkám. Primekit se ti bude zamlouvat hlavně v létě, kdy vsadíme všechny svoje tenisky, že se díky němu stanou adidas NMD tvoji volbou číslo jedna.

I přesto, že tenisky mají v patě technologii Boost, nepřipomínají ultraboosty ani zdaleka. A to proto, že při designování této tenisky, hlavní designér dal jasný pokyn k tomu, že se nesmí podobat. Všechny detaily jsou promyšlené, například barevné plastové bloky jsou navržené tak, aby podpořil Boost a odraz při došlapu byl co nejlepší a nejpohodlnější. Možná i to je důvod, proč se nemusíš bát vzít tenisky na kratší trasy při běhání nebo cvičení do fitka. Nejvíc jim to ale bude slušet v ulicích velkoměsta. Skvěle se osvědčily třeba na příležitosti jako je rande nebo party v klubu. Ve Footshopu to ví, a tak zde najdeš širokou škálu velikosti, colorways i provedení, které se dají dobře kombinovat s různými outfity. V nabídce najdeš i původní model adidas NMD_R1. Tak co, jdeš do nich?

komerční sdělení