Afterparty po finále Miss České republiky 2023

06.10.2023

Ještě nemáte vstupenky na afterparty do OX Club Prague na večer 18. října? Ale to je velká chyba! Velkolepá show v bývalém Retro Music Hall ve Francouzské ulici na pražských Vinohradech bude plná zábavy a překvapení. Tím hlavním jsou pochopitelně krásné finalistky Miss České republiky.

Ve středu 18. října v pražském divadle Apollo proběhne finále Miss České republiky, kde bude celkem TOP8 finalistek bojovat o korunku krásy. Finále je beznadějně vyprodané a do divadla se tak kromě partnerů a VIP hostů dostanou jen ti, kteří neváhali s pořízením vstupenek. Nejste mezi nimi?

Stále není nic ztraceno! Hned po finálovém večeru začíná nedaleko divadla Apollo afterparty nejen pro finalistky a hosty z divadla, ale také pro širokou veřejnost. Afterparty je připravena od 22:00 hodin v OX Club Prague, kde bude celým večerem provázet skupina Elán Revival. Nebude chybět ani půlnoční překvapení v podání finalistek a vítězek Miss ČR 2023.

Tak nečekejte, počet vstupenek do klubu je limitovaný a finalistky už se na vás těší! Vstupenky na afterparty pořídíte v prodeji v síti TICKETPORTAL - https://www.ticketportal.cz/event/Miss-Ceske-republiky-2023?idp=1384568.

Výtěžek z prodeje vstupenek putuje ze 100 % na charitativní projekt Počítače dětem.

TZ Miss České republiky