ANS token nabízí zhodnocení až 30 % ročně

19.01.2022

Kryptoměny se staly během posledních let fenoménem, na kterém spousty obyčejných lidí vydělalo obrovské sumy peněz. Obchodování s Bitcoinem, Ethereem či jinými kryptoměnami však samozřejmě není bez rizika, a jejich ceny, které se pohybují nahoru a dolů o desítky procent znamenají pro spoustu lidí dost dobrý důvod, proč se od spekulování s kryptoměnami držet raději dál.

Nyní se však naskýtá příležitost skvělého zisku i pro lidi, kteří se zatím do kryptoměn báli investovat - úschova ANS tokenů. Stačí pouze uschovat ve své ETH peněžence ANS tokeny, za které budete každý měsíc dostávat odměnu, která ročně dosahuje 5 až 30 % z hodnoty uschovaných tokenů. Odměnu přitom dostáváte ve skutečných penězích přímo na váš bankovní účet. Váš zisk je garantován a smluvně podložen, takže nikdy nedostanete méně, než 5 %.

Zhodnocení až 30 % bez rizika

Nejlepší na tom všem je, že se nemusíte o nic starat. Jediné co musíte udělat, je zaregistrovat si zdarma ETH peněženku, například Metamask, uložit v ní ANS tokeny a začít vydělávat. Nejedná se o investování ani o spekulaci, tokeny budete ve své peněžence uschovávat na základě podepsané smlouvy o úschově. Za úschovu ANS tokenů navíc nebudete platit žádné poplatky, jediné co budete muset uhradit je vratná kauce za uschované tokeny, která činí 1 Kč za ANS token. Pokud tak například uschováte ve své peněžence 100 000 tokenů, za 5 let budete bohatší až o 150 000 Kč.

Z čeho vyplácené peníze pocházejí?

Nemusíte mít obavy, vše je naprosto legální. ANS tokeny jsou podloženy činností projektu společnosti ANSFOND, která se již od roku 2015 úspěšně zabývá alternativním financováním vozidel. Jedná se o velice úspěšný a stabilní byznys, díky kterému si společnost může dovolit garantovat uschovatelům zhodnocení nejméně 5 % z hodnoty tokenů. Ani v případě ekonomických potíží tak o své peníze v žádném případě nepřijdete.  

komerční sdělení