Apple příslušenství: Jak si vybrat obaly a kryty na vaše jablečná zařízení?

12.06.2021

Nebudeme diskutovat o tom, zda jsou jablečné výrobky předražené. Jedno je ale jisté: Vzhledem k ceně se o ně jistě budete chtít dobře starat. Základem takové dobré péče je samozřejmě pořídit obal či kryt, který ochrání před poškrábáním a minimalizuje následky pádu.

Budeme se bavit o Apple příslušenství pro různá zařízení, protože kryt si nezaslouží pouze váš iPhone. Tím ale začneme.

Hezký obal, který nezohyzdí váš iPhone

Obzvlášť s nově představenými barvami pro iPhone 12 se zdá skoro jako hřích poničit ten krásný design nějakým pouzdrem. Vy ho přece ale nemusíte ničit! Pouzdro může design jednom podtrhnout. Nechcete-li přijít o krásnou barvičku, kupte si transparentní obal. Chcete-li se držet minimalismu, pořiďte si pouzdro jednobarevné, ostatně ta vyrábí i sám Apple.

Ochrana pro vaše sluchátka

Rovněž sluchátka AirPods si zaslouží ochranné pouzdro. Jejich lesklá bílá krabička je obzvlášť náchylná na poškrábání, kromě toho s sebou sluchátka často nosíte jen tak v batohu či v kabelce, takže si ochranu zaslouží. Oblíbená jsou silikonová pouzdra a skvělé je, pokud se vám barvu podaří sladit třeba s obalem na iPhone.

Ochranné pouzdro na Apple Watch

Bojíte-li se poškrábání svých Apple Watch, můžete je opatřit ochranným sklíčkem, nebo rovnou ochranným pouzdrem, jež kryje i boky hodinek.

Kryt s klávesnicí na váš iPad

Proměňte svůj iPad na notebook pomocí krytu s Bluetooth klávesnicí a touchpadem. Nejen že iPad ochráníte před poškrábáním, ale také mu dodáte funkcionalitu. Kryt nemusí jenom chránit, a to třeba i v případě telefonu. I pro iPhone se dají sehnat obaly, jež vám přinesou něco navíc - například obaly s vestavěnou baterií.

Kryt pro MacBook

Často svůj MacBook přenášíte? Ochraňte ho krytem proti poškrábání a nárazům. Dobře vybraný kryt padne jako ulitý, má výřezy pro porty i větrací otvory, zároveň nabídne protiskluzové nožky.

Výrobci dobře vědí, že si budete chtít svá drahá Apple zařízení ochránit, proto je nabídka Apple příslušenství tak bohatá. Prozkoumejte ji na Appleking.cz. Najdete tam mnohem více než kryty a obaly.

komerční sdělení