Ayurvédská Kosmetika ze Srí Lanky Otevírá Svůj První Showroom na Vinohradech v Praze

26.01.2024

Na pražských Vinohradech byl slavnostně otevřen showroom Spa Ceylon, kde mohli návštěvníci poprvé v České republice pocítit krásu a péči o tělo inspirovanou starobylými tradicemi Cejlonu.

Spa Ceylon přináší na český trh exkluzivní ayurvédskou kosmetiku, vyráběnou rituály ze Srí Lanky a založenou na principu dosažení rovnováhy mezi tělesnými funkcemi a životními energiemi.

Ayurvédská kosmetika se stává populárnější díky svému jedinečnému přístupu k péči o tělo a duši. Produkty Spa Ceylon jsou obsahují výhradně z přírodní materiály, extrakty z bylin a přírodní oleje, což odráží hluboký respekt k přírodě.

Na slavnostním uvedení kosmetiky se zúčastnili také zástupci výrobců ze Srí Lanky, kteří zdůraznili důležitost volby kvalitní kosmetiky prozdraví. Pan Shalin a pan Shiwanta, představitelé Spa Ceylon, podotkli, že podobně jako výběr potravin ovlivňuje naše zdraví, i volba kosmetiky má vliv na zdraví.

Na slavnostním otevření nechyběla ani topmodelka Andrea Verešová, která sdílela své nadšení

"O produktech ze Srí Lanky slýchám od přátel, kteří si je přivážejí z dovolených. Všichni chválí účinky na pleť i psychiku. Když tady paní Sedláčková provoněla ovzduší antistresovým sprejem, musela jsem souhlasit, že ta vůně přináší příjemné pocity a uklidnění."

Podobný dojem měla i zpěvačka a bývalá topmodelka Iva Frühlingová, kterou nejvíce zaujaly krémy na ruce,

"Očarila mě nejen vůně, ale i fakt, že krémy hydratují pokožku rukou, aniž by zanechávaly mastný povrch.".

Mezi hosty byl i Lukáš Veitl, držitel titulu Mensupermodel world 2021, který hned po otevření odlétal na Srí Lanku. Showroom Spa Ceylon si vybral jako ideální místo k seznámení se s tamními kosmetickými produkty a setkání s výrobci.

Majitelka showroomu, Jevgenia Sedláčková, byla s otevřením spokojena. Pociťovala zájem nejen topmodelky Andrea Verešové, ale i podnikatelů Richarda Chlada a jeho manželky Anny Marie Kánské, herečky Kateřiny Bláhové a Evy Feuereislové.

"Naše produkty nejsou jen kosmetikou, jsou to rituály péče inspirované starobylými tradicemi Cejlonu. Veškerá kosmetika je ekologicky čistá, s použitím pouze přírodních a udržitelných ingrediencí, což odráží naši péči o krásu i o planetu," zdůraznila Sedláčková.

S blížícím se svátkem Valentýna se showroom Spa Ceylon stává ideálním místem pro výběr originálních dárků. Více informací o produktech je k dispozici na webu Spa Ceylon.

Autor: Lukáš Krajčo
Foto: Helena Váňová production