Barbora Mottlová přichází s vlastním merchem „Free to Be Me“

12.05.2021

Herečka, zpěvačka, moderátorka, modelka, producentka, realitní makléřka, pokladní.. a takto by se dalo ještě chvíli pokračovat. Barbora Mottlová je žena činu, ale také mnoha tváří i profesí.

Nyní se rozhodla realizovat i v kreativní a podnikatelské sféře a představila vlastní limitovanou edici ručně zdobených denimových bundiček.

Logo merche Barbory Mottlové je samozřejmě trochu ujeté a sexy. Přesně taková totiž Bára sama je. Někdo by sice mohl říci, že v jejím znaku by měly být spíš prsa. Ale vzhledem k tomu, že celá idea Bářina merche je svoboda a "uprdelismus", vyhrála jiná část těla. Hlavní myšlenkou je nedělat si ničeho zbytečně těžkou hlavu a žít s lehkostí. Mít nadhled, životem se bavit, žít naplno a ne jen přežívat.

Jméno projektu "Free to Be Me" vzniklo spojením monogramu BM s poselstvím svobodomyslnosti a sebelásky. Volný překlad "být sám sebou" vyzývá k tomu, aby každý byl originál a ze zdánlivých nedostatků uměl udělal svou přednost. I v názvu své první kolekce si Bára trochu pohrála se slovy. Anglické slovo "piece" (kousek) zaměnila za "peace" (mír). Limitovaná kolekce riflových bundiček tak nese název Peace of Jeans, jež odkazuje na propojení s přírodou, mír a nespoutanost. A to nejen svým názvem, ale i zpracováním a použitými materiály. Ačkoli by se to na první pohled nemuselo zdát, Bára má k ekologii velmi blízko a proto pro ni bylo podstatné, aby se její kolekce řadila mezi tzv. udržitelnou módu. Všechny bundičky byly v základu vyrobeny ve Francii z vysoce kvalitních materiálů. Veškeré zdobící prvky jsou však vlastnoručně vyrobené a aplikované samotnou Bárou. I když zdobení je podobné, každá bunda je díky ruční práci jiná, ikonická a originální.

Bára si velmi dobře uvědomuje, jak se současná doba složitá, pro mnohé nelítostná a kolik je kolem nás potřebných. Proto se rozhodla značnou část zisku z prodeje věnovat na dobročinné účely.

Autor: Petr Mráček

Tip redakce: další zajímavé články o známých osobnostech a celebritách naleznete na stránkách www.CelebrityRevue.cz