Boudoir focení u Lenory Photo

19.03.2021

Lenka s Radkem, kterým foto ateliér Photo Lenory v České Lípě patří, budují každý rok nový boudoir pokoj, kde tvoří krásné sexy a smyslené fotografie. Tentokrát se jednalo o spolupráci s JSB Bijoux a Raffiné spodní prádlo-plavky.

Pojďme se společně podívat, jakou barvu má letošní pokoj, který se pyšní krásnou postelí se zlatým čalouněným koženkovým čelem. Je to vlastnoruční výtvor manželů.

Videa, jak pokoj vznikal můžete sledovat na jejich instagramu lenoryphoto.

Lenka nám prozradila, že spousta žen by ráda sexy boudoir fotografie, ale čekají až zhubnou. Co Lenka váhajícím klientkám vzkazuje?

Holky, věřte si a mějte se rády takové jaké jste, však ti vaši muži vás znají a milují vás takové jaké jste a pokud nemáte muže, milujte se samy. Však s láskou je ten život krásný. Proto neváhejte a udělejte si radost!

Když nám ženy píší nebo volají s objednávkou, tak vždy slyšíme, že se bojí, že mají trému, že se budou stydět, že jim to na fotkách nesluší, že je ještě nikdo nevyfotil hezky a nejčastější hláška je "já nejsem fotogenická" no a já se je vždy snažím uklidnit a říct jim, že zkusit se má všechno.

Každá vaše fotografie prochází retuší?

Každá úprava je individuální i když jsou i odpůrci větších úprav, tak zde to po nás ženy vyžadují a úpravy k tomu patří, je to hlavně náš styl a náš rukopis. Co si budeme povídat, nikdo není dokonalý a jak říká Radek, který fotografie retušuje "ty ženy ani neví co na sobě mají" (smích) jelikož se každá fotografie zpracovává opravdu detailně. Ale to jim neříkejte (velký smích). Na odhaleném těle je daleko více práce než na rodinných fotografiích, kde je třeba vidět kůže jen na obličeji.

Občas zastupujeme i manikérky a kadeřnice, kde doděláváme i odrostlé gelové nehty nebo odrostlé vlasy. Pihy a jizvy většinou necháváme, nebo je mírně zjemníme.

Jak takové focení probíhá?

Ženy samozřejmě s tím strachem i přicházejí, ale při líčení si vždy sedneme, dáme si všichni kafíčko a povídáme si a smějeme se a ten strach za chvíli odezní.

Vždy mě rozesměje otázka, kde se mám převléknout a já říkám tady u mě, nebojte, Radek je vedle v pokoji a u převlékání neasistuje. Nestyďte se, však za chvíli tu budete běhat nahatá, povídá Lenka. A vždy k tomu pak dojde (smích). Jelikož ten stud je opravdu hned pryč, stačí si poprvé hupsnout na postel.

Při focení se je snažím hecovat a vést je co mají dělat a po chvilce již sleduji, jak jsou odvázané a občas házejí pózy lépe jak modelky

Ukazujete jim během focení fotky?

Ano a už z náhledů ve fotoaparátu se nemůžou poznat, jak jim to sluší. Co si budeme povídat, přijde žena nenalíčená, vlasy stažené do culíku a naše vizážistka a následně stylistka si je vezme do parády a ony, když se podívají do zrcadla, tak už v tom zrcadle se nepoznávají (smích). A o to přece jde. Vidět, že můžu být i jiná, než jen žena s culíkem.

My jsme tady pro tu proměnu, kde ze stydlivé ženy s culíkem se stane sexy sebevědomá dračice.

Lenko, nežárlíte na Radka, když ženy fotí?

(smích) Já si z toho dělám srandu, že se Ráďa může dívat na nahatý ženský a já mu přitom ještě svítím a hecuji je. 

A nežárlím, já vím, je to divné, ale za těch 11 let co spolu fotíme Radka znám a vím, že na ty ženy nekouká takovým tím pohledem, no jak bych to řekla, no kdyby zíral, tak bych mu asi přestala svítit (smích). Hlavně jsme spolu již 12 let 24 hodin denně a pořád ho miluji jako na začátku vztahu.

Jaký mají ženy z focení pocit?

Když ženy odchází z focení, kolikrát se mi chce brečet dojetím a jsem šťastná, když vidím, jak ony jsou nadšené, sebevědomé ale i zničené s bolavým tělem a každá říká, že to modelky nemají jednoduché a že by modelkou být nechtěly.

A proto dámy, no vy, které čekáte až zhubnete, pojďte do toho a my vám slibujeme, že nebudete litovat.

Těšíme se na vás Lenka a Radek Baštovi

www.lenory.cz