Buďte originální. Svatba v zimě přemění nevěstu v královnu z pohádky v krásném sněžném panorama

19.10.2022

"Mít svatbu v zimě? Holý nesmysl! Venku bude zima a nevlídné počasí, hostům se nebude chtít přijet a brzo bude všude tma." Ano, se zimou opravdu přichází teplota pod nulou s krátkou denní dobou. To však ale neznamená, že byste si svatbu v zimě měli rozmyslet. Ať už jste si vybrali pozdní, či naopak hodně brzký svatební termín z jakéhokoliv důvodu, svatební fotograf bude mít volný termín. Svatební fotograf Yorge, který umí podobného počasí stoprocentně využít, nevyjímaje.

Nemusíte být hned milovníky horského počasí, aby se vám líbily zimní svatební fotografie. Představte si nevěstu jako královnu širých zasněžených plání na saních, ženicha v robustním kožichu u srubu, z jehož střechy se třpytí nesčetné množství rampouchů, nebo sdílení hřejivé a zimu vyhánějící lásky u praskajícího krbu. Všechnu tuhle krásu vám svatební fotograf i kameraman opravdu rádi zachytí.

Zimní počasí může svatebním fotografiím prospět

Co se rychlého stmívání týče, nemusí jít nutně o problém. Když je během dne zataženo, jde spíše o výhodu, jelikož světlo pronikající skrze mraky je pro svatební focení lepší než azurové nebe bez mráčků. Tma je navíc během portrétního focení i focení během zábavy ideálním prostředím ke světelným experimentům, k nimž je možné využít lucerny, louče nebo například pyrotechniky. Vše je možné a představivosti se určitě meze nekladou.

Navštivte web www.yorge.cz a domluvte si s námi předsvatební schůzku, na níž se spolu pobavíme o vašem zimním termínu. V případě, že byste se chtěli před fotoaparátem osmělit, než přijde na váš velký den, budeme rádi, když popřemýšlíte o předsvatebním focení. Zde bychom vyzkoušeli všechny možné pózy, zjistili, co od sebe očekáváme a vypilovali naši spolupráci k dokonalosti. Zima je období zázraků a rozhodnete-li se, že se během ní vezmete, rádi ji budeme s vámi sdílet.

komerční sdělení

Foto: Unsplash/Konstantin Mishchenko