Ceny Spokojený zákazník Moravskoslezského kraje jsou rozdány

13.11.2018

Sedmnáctý ročník ceny Spokojený zákazník Moravskoslezského kraje, kterou vyhlásilo Sdružení českých spotřebitelů, má svoje vítěze. Záštitu nad soutěží převzal moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák. Ceny vítězným podnikatelům dnes na krajském úřadu v Ostravě předal náměstek hejtmana pro regionální rozvoj a cestovní ruch Jan Krkoška.

Prestižní ocenění se vítězům uděluje na dva roky. Potvrzuje, že firma, která ho získala, trvale poskytuje služby v souladu s očekáváním spotřebitele. Moravskoslezský kraj projekt finančně podporuje.

"Obchodních nabídek stále přibývá. Mnohdy bývá obtížné se na trhu ve všech těch firmách a společnostech zorientovat. Ocenění, které má v našem kraji už sedmnáctiletou tradici, může být zákazníkům zárukou, že budou s nákupem nebo zaplacenou službou spokojení. Pro podnikatele pak, že svůj byznys dělají dobře. Poctivé a seriózní společnosti si proto ocenění a podporu určitě zaslouží. Rozvoj podnikání je jednou z priorit kraje, a proto podporujeme i soutěž, která na kvalitní produkty či služby upozorní," uvedl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák.

Ceny Spokojený zákazník Moravskoslezského kraje dnes třinácti podnikatelům předal náměstek hejtmana pro regionální rozvoj a cestovní ruch Jan Krkoška. "Důvěra a spokojenost spotřebitelů s produkty a se službami je známkou úrovně hospodářské a sociální soudržnosti v regionu. Jsem proto rád, že firem, které by splnily podmínky k získání ceny Spokojený zákazník v Moravskoslezském kraji, je hodně, a že odborná komise měla i tentokrát těžký výběr," řekl náměstek hejtmana Jan Krkoška.

Ocenění podnikatelé:

- Lenka Fojtíková, Hodslavice, Květinářství Květinka

- Petr Slavkovský, Vrbno pod Pradědem, Sklárna Jakub - výroba historického skla

- next SALE s.r.o., Třinec, Wilsoor online store - módní značka

- Maso V+W, s.r.o., Krnov, Václav Warisch - maso uzeniny

- Jaroslava Trzaskaliková, Karviná-Nové Město, STUDIO J.T. pedikúra, ortonyxie - rovnání nehtů, nehtové špony

- Moisha Wings s.r.o., Třinec, MOISHA - český výrobce šátků na nošení dětí a nosítek

- Stanislav Šimeček, Bolatice, Šimeček - Krby a kachlová kamna

- Ing. Jana Vařáková, Bílovec, Knihkupectví Monami - přátelské knihkupectví s kavárnou

- Dagmar Kravcová, Město Albrechtice, BARVY LAKY Dagmar

- FRONT SECURITY s.r.o., Ostrava-Hrabůvka

- Jan Kelar, Klimkovice, Jan Kelar první míza

- Josef Kozák - TOUR, Dolní Benešov, CK KOZAK TOUR

- Na vínko s.r.o., Ostrava-Poruba, Prodej vína

Zdroj: Krajský úřad Moravskoslezského kraje