Česká značka spodního prádla Styx je partnerem soutěže Muž roku 2021

16.08.2021

Česká značka spodního prádla Styx je opět partnerem soutěže mužské krásy Muž roku 2021.

V letošním, již 22. ročníku, bylo opět vybráno 12 finalistů, kteří byli představeni v Praze v prostorách MKMM studia v Žitné ulici. Finalisté budou o titul Muže roku a o účast na světových soutěžích krásy bojovat 27. srpna v Náchodě.

"Myslím, že se nám podařilo vybrat mladé muže, kteří zaujmou a budou se líbit. Před finále, které se bude konat na konci srpna v Náchodě, kluci v uplynulých dnech absolvovali soustředění v Chateau Šanov. Zde nacvičili společnou choreografii, měli kurz rétoriky s Janem Přeučilem, nafotili kalendář a předvedli se nám při přehlídkách ve spodním prádle Styx od Trenýrkárna.cz či v oblecích od firmy Koutný," uvedl prezident soutěže David Novotný.

I letos tak finalisté oblékli spodní prádlo Styx, ve kterém předvedou svá vypracovaná těla také ve finále soutěže.

"Jsme opravdu rádi, že jsme opět partnery této české mužské soutěže krásy, která patří k jedinečným v České republice. Máme tak možnost znovu obléknout do spodního prádla nejhezčí muže u nás a s tím naplno předvést kvality pánského prádla Styx," říká Ruslan Skopal, spolumajitel české značky spodního prádla Styx, která patří k průkopnické značce designových trenýrek a boxerek u nás.