Už jste někdy cestovali v obytném voze? Zkuste to s přáteli či rodinou!

25.01.2020

Svoboda, dobrodružství a nové společné zážitky, to je to, co přátele anebo partnery při cestování s obytným vozem baví nejvíc.

Obytný vůz můžete využít jako auto a zároveň hotel či penzion, milenecký azyl či mobilní kancelář. Máte chuť vyrazit s rodinou nebo s přáteli na dovolenou, zažít zajímavý výlet do přírody či uskutečnit dobrodružnou výpravu třeba až za Severní polární kruh? Stačí si půjčit obytný vůz a vaše sny se splní!

S obytňákem až za Severní polární kruh

Společnost Tonalli West s.r.o. se specializuje na prodej obytných vozů, přívěsů a zároveň provozuje půjčovnu obytných vozů a karavanů. Děkujeme zmíněné firmě za nádherné fotografie a vzkaz od jejich zákazníka - pana Radima, který podnikl cestu s obytným vozem po severských zemích.

"Posílám vám pár fotek z naší výpravy. Projeli jsme Kodaň, Stockholm a šťastně jsme přejeli Severní polární kruh. Do včerejška jsme si užívali nádherné počasí. Dnes celý den prší. Autíčko jede výborně a moc si to užíváme! Posíláme vám pozdrav z cesty na nejsevernější místo Evropy."

Cestování v zimě? S vyhřívanými nádržemi žádný problém!

Dovolená s obytným vozem není výhradně jen letní záležitost. Na zimní dovolenou si můžete zapůjčit například obytný vůz, který má vyhřívané nádrže. Vyhřívací systém ve voze zabrání zamrznutí veškerých kapalin

 V prodejně a autopůjčovně firmy Tonalli West s.r.o. vám rádi doporučí vhodný model pro zimní cestování, který má navíc také dostatečně velkou skladovací plochu na lyže, boby i snowboardy. Zimní pneumatiky a sněhové řetězy vám zmíněná společnost samozřejmě také zajistí. 

Nezapomenutelný zážitek na vysokohorské silnici v Alpách

Timmelsjoch (italsky Passo del Rombo) je vysoký horský průsmyk ve výšce 2 509 metrů nad mořem, který tvoří skrz Ötztalské Alpy hranici mezi Rakouskem a Itálií. Co o horském průsmyku řekl zákazník půjčovny obytňáků?

Vysokohorská silnice na Timmelsjoch je přímo ideálním místem, kde si vychutnáte každou ze šedesáti zatáček i panoramatické výhledy. Silnice je v perfektním stavu a dostatečná šířka je samozřejmostí. A my si to užili s naším obytňákem, nezapomenutelný zážitek.

Na Sardinii nebo na Lipno? Je to jen na vás!

Chcete vyrazit relaxovat na Sardinii, zajet si do Švédska na golf nebo vyrazit s dětmi na dovolenou na Lipno? Rozhodnutí jen jen na vás.

I když to bude vaše první dovolená s obytným vozem, ničeho se nemusíte obávat, kvalifikovaný a zkušený personál společnosti Tonalli West s.r.o. vám vše předvede a vysvětlí. Nebojte se zeptat na cokoliv!

K řízení obytného vozu stačí řidičský průkaz skupiny B (který vlastníte minimálně 5 let) a minimální věk řidiče je stanoven na 25 let. 

Nejlepší je, když si obytný vůz přebere řidič a ještě minimálně jeden člen posádky. Víc hlav, víc ví!

Užitečné kontakty

Tonalli West s.r.o.

Letkovská ulice, 330 01, Plzeň Kyšice

Telefon: +420 377 310 520

Mobil: +420 777 312 242

Facebook: Obytné vozy Plzeň

Web: www.obytnakyplzen.cz

Poznámka redakce: komerční sdělení