Chcete se při odpočinku na terase ochránit před sluncem, větrem i deštěm?

21.09.2023

Chcete se při odpočinku na terase ochránit před sluncem, větrem i deštěm?

Teplé letní počasí je ideálním okamžikem, kdy trávit čas v přírodě. Přesně proto většina lidí sní o vlastní zahradě, která s sebou přináší příjemný relax pro celou rodinu. Jak se ochráníte před nebezpečným UV zářením, větrem, deštěm i vedrem?

Markýza vám pomůže

Pokud se nechcete trápit se složitým stavěním přístřešku, rozhodně jsou pro vás dobrou volbou prostorné markýzy proti dešti. Jedná se o pevné plátno, které je uložené ve speciální ochranné kazetě. Ta se připevní na zeď vašeho stavení. Právě z ní si můžete následně dle libosti roztahovat spolehlivou ochranu proti nepříjemným živlům.

Velké rozměry markýzy ocení hlavně nároční uživatelé, kteří pravidelně pořádají setkání s rodinou i přáteli, tudíž potřebují ochránit spoustu osob i nábytku. V žádném případě nezapomínejte započítat i přesah, abyste dokázali zastínit i slunce dopadající pod úhlem. V tomto případě vás potěší informace, že některé typy pláten jdou vyrobit až do šířky 14 metrů.

Profesionální řešení

Mezi prostorově nejvýraznější varianty patří třeba markýza Markilux 6000, jež se dá pořídit v kuplovaném provedení. To znamená, že se mechanicky spojí dvě kazety do jednoho dlouhého řešení. Výsledkem je šířka 13,9 metru a délka vysunutí 4 metry. Způsob upevnění si přitom budete moci zvolit sami, což platí i pro barvu a celkový design plátna.

Chcete si dopřát vážně kvalitní ochranu na míru? V tom případě se podívejte na internetové stránky oblíbené společnosti T-shade. Daní odborníci se za více než dvacet let praxe vypracovali mezi naprostou špičku ve svém oboru. V současné době montují markýzy na území celé České republiky a poskytují pětiletou záruku.

Nejste si jistí, jestli bude markýza slušet i vaší zahradě? Podívejte se na fotografie na daných stránkách a ihned získáte inspiraci.

komerční sdělení