Chystáte se do Jizerek? Podívejte se na webkamery Jizerské hory

03.12.2022

Ještě to neděláte? Děláte chybu. Zkušení výletníci a turisté před odjezdem na výlet či za sportovními zážitky nejdříve zkouknou webkmery v dané lokalitě.

Jizerské hory jsou nejsevernějším českým pohořím. Název mají podle řeky Jizery. Ta pramení na nejvyšším vrchu Jizerek, na Smrku. Jizerské hory se nachází v blízkosti Liberce, Frýdlantu, Raspenavy, Tanvaldu, Desné, Jablonce nad Nisou a Nového Města pod Smrkem. Podívejte se na webkamery Jizerské hory a zjistěte, kam všude se máte možnost podívat - dříve, než sbaleni na výlet vyrazíte. A k čemu to je?

Sledovat webkamery se vyplatí

Předně vás naladí na výlet. Kdo danou oblast nezná, má možnost se podívat na různé atrakce, svahy, centra měst. Nasajete atmosféru, prověříte si aktuální počasí, zjistíte, jestli si na vlecích zalyžujete, nebo jen postojíte, a zdali je vůbec v místě sníh. Kamery online na jednom místě nabízí zajímavý projekt Webkamera.cz.

Do Jizerek za sportem

Chystáte se do Jizerských hor? Dobře děláte. Jsou perfektním místem pro zimní i letní sporty. V místě najdete Lanový park Bedřichov s lanovou dráhou v korunách stromů. Zajímavý je též nový areál - Lanový park ARTUR. Oba jsou vhodné pro děti již pod 5 let a taktéž pro dospělé. Zaplavete si v plaveckém bazénu v Jablonci, a to i v zimě. Destinace je skvěle připravena pro cyklisty. 8 km terénních stezek nabízí Bikepark Tanvald Špičák. Zajímavou je DH-FR sjezdová trať Tanvald.

Chcete v blízké době vyrazit na lyže? Tak přesně na to vás perfektně připraví webkamery. Podívejte se na Javorník, na Tanvaldský Špičák, na Severák i na další skiareály v Jizerských horách. Ověřte si počasí, množství sněhu, funkčnost sjezdovek i aktuální návštěvnost.

TIP: Ručně tříděné webkamery z celé České republiky najdete pohromadě na WebKamera.cz. Nechybí ani ty z Jizerských hor.

Komerční sdělení

Image by Krzysztof Dzwonek from Pixabay