Čištění interiéru aut aneb Do jara rovnýma nohama

29.01.2023

Zima je v plném proudu a my prožíváme zastavení. Stejně jako zvířata zimu tráví dlouhým spánkem, i pro nás naskýtá čas, jež trávíme hlavně odpočinkem. Připravujeme se na nový cyklus. Bilancujeme a většina našich myšlenek se stáčí k přípravám na jaro. Je potřeba provětrat šatník, vytřídit skříně. Uklidit si doma. Uklidit si v hlavě. Odpustit si za loňský rok a zpracovat jej. Často zapomínáme ale na úklid jednoho místa, kde trávíme každý den. Pojďme dnes probrat čištění interiéru aut, které přivolá jaro i za váš volant.

Vyhnat bacily po zimě

Přiznejte se, kdy jste naposledy čistili interiér auta? Matně si vzpomínáte, že někdy v létě? No a teď si představte, kolikrát vám za tu dobu teklo z nosu, nebo jste pokašlávali... kolikrát jste měli ulepené ruce od nanuku nebo od kávy, když jste znovu sahali na dveře nebo na řadící páku či ruční brzdu. Kolikrát jste si sedli do sedačky zpocení? Někdy si ani neuvědomujeme, kolik bacilů se kolem nás v autě hemží. Podle nás jsou jedním z důležitých důvodů, proč by po zimě měl přijít velký jarní úklid ve vašem voze.

Zlaté České ručičky

Co byste řekli na to, kdyby vám někdo precizně, parním čističem, kousek po kousku, dal do kupy celý interiér? Potahy, plasty, všechny tlačítka, větrací mřížky, dveřní čalounění, strop? Zní to jako sen? To je ale realita! V dnešní době máme ten luxus, že všechno už někdo umí, tak se to nemusíme učit a stačí jen důvěřovat. A víte co je na tom vůbec nejlepší? No právě to, že nemusíte hnout ani prstem a máte čisto.

Na to nemám čas

Kolikrát a na co všechno toto slovní spojení používáte? Chápeme, času máme všichni málo. Ale na to, abyste dovezli auto k profíkům na čištění... No tak, to je maximálně hoďka cesty. Podle toho odkud jste. A tu máme všichni. V Plzni na Domažlické sídlí firma Detailingzavas.cz, která se stará o vaše auto vlastníma rukama a s citem. Chcete si čištění interiéru aut vyzkoušet na vlastním voze? Tak přijeďte třeba hned zítra! Nebudete litovat. 

komerční sdělení

Fotka od Reza Qorbani z Pixabay