Co bude módní v nadcházející sezóně podzim-zima 2022?

23.08.2022

Věděli jste, že móda se čas od času vrací do obliby? Sezóna podzim-zima 2022 bude toho dokonalým příkladem. Zde se vrací devadesátá léta - ale devadesátá léta v nejlepší formě. Přestože pro mnohé z nás tato léta teprve nedávno uplynula, mluvíme vlastně o stylizacích, které byly populární téměř před 30 lety. Co se tedy vyplatí mít opět po ruce? Co si vzít na sebe, abyste vypadali trendy?

Dobře padnoucí kabelky

Dámské kabelky jsou bezpochyby ozdobou každé stylizace. Díky nim bude stylizace nakonec vypadat módně.... nebo nezajímavě. Z tohoto důvodu se vyplatí věnovat chvíli výběru správných doplňků. Kožené kabelky jsou samozřejmě nejuniverzálnější. Hodí se k různým stylizacím, takže je lze použít k elegantnímu i ležérnějšímu outfitu. Proto je dobré mít v šatníku alespoň tři kabelky, které se dají různě kombinovat s různým oblečením. Díky tomu budou dostatečně univerzální, abyste je mohli použít k jakémukoli oblečení. Dobrým nápadem bude také univerzální dámská peněženka, která se vejde do každé kabelky a zároveň vypadá elegantně. V módě jsou především modely v intenzivních barvách - zvláštní pozornost si zaslouží sytě červená a mořská zeleň. O tyto dvě barvy bude značný zájem právě proto, že se vracejí do obliby. Nosit je teď znovu bude skvělý nápad.

Originální potisky a výrazné barvy

Vzhledem k tomu, že se vracíme do 90. let minulého století, je návrat tisků zřejmý. Najdete je na všech částech oblečení. Nejdůležitější je, aby vypadaly originálně a aby na sebe upozorňovaly. Proto by Váš šatník pro tuto sezónu měl obsahovat odvážné a barevné oblečení. Nechte si je ozdobit květinami, zvířátky nebo dokonce výjimečnými vzory v orientálním stylu. Přesně takové oblečení se nosilo v 90. letech! Vraťme se k němu s hrdostí! Samozřejmě musíme zmínit také barvy. Letošní podzim nebude ve znamení béžové a teplé hnědé. Určitě bude patřit spíše k intenzivním barvám - výrazné červené, sytě modré nebo hořčicově žluté nám určitě pomohou přečkat zimu v lepší náladě a žádná stylizace nebude vypadat nudně. Dámské kabelky by měly být také v těchto výrazných barvách, kterým je prostě těžké odolat.

Minimalismus v módě

I tato sezóna bude patřit minimalismu. Zbavte se spousty šperků nebo doplňků. Dobře zvolená kožená kabelka by měla být jedinou ozdobou Vaší stylizace. Bezpochyby se můžete obejít i bez oblečení s velmi složitými střihy. Výrazné barvy a šílené potisky rozhodně vypadají lépe na jednoduchých modelech, které nejsou příliš zdobené. Tímto způsobem může být celek dobře vyvážený a odpovídajícím způsobem se prezentovat. Příliš mnoho ozdob by mohlo vyvolat dojem, že se to s nimi přehání a celek působí zkarikovaně, čemuž by bylo lepší se vyhnout.

komerční sdělení