Co si přát pod stromeček

04.12.2020

Většina lidí má problém s tím, že neví, co koupit svým blízkým na Vánoce. Často se však zapomíná na ty, kteří neví, co by si měli přát oni sami. A přitom, když zjistíte, co byste chtěli, ulehčíte svým blízkým nákup dárku pro vás. Nestane se pak, že pod stromečkem najdete něco, co se vám nelíbí. Inspirujte se tipy, co si přát.

Dárek v podobě kosmetiky

Kosmetiku každý z nás používá denně, ať už se jedná o kvalitní zubní pastu, sprchový gel nebo třeba různé krémy a pomůcky k líčení. Nebojte se říct svým blízkým, ať vám koupí oblíbenou kosmetiku, balíček drobností nebo třeba parfémovanou vodu nebo přímo parfém, který máte nejraději.

Nový kousek oblečení

Novým oblečením se také nedá nic zkazit. Zamyslete se nad tím, jestli třeba nepotřebujete novou zimní bundu, kalhoty nebo třeba kostýmek a sukni do práce. Pokud vám dárek vybírá partner nebo třeba kamarádka, nebojte se jít nakupovat společně. Kromě dárku, který se vám bude líbit, si užijete spoustu legrace.

Šperk s drahým kamenem

Ozdobte se luxusním šperkem s drahým kamenem. Nechte si od svých blízkých nadělit šperk s rubínem, se smaragdem nebo třeba se safírem. Luxusní šperk s českým granátem oceníte i od svého partnera, případně od kamarádky se skvěle hodí šperk s perlami. Je na vás, zda vyberete prsten, náušnice nebo náhrdelník.

Vyrobený dárek

Pokud si přejete něco osobního, požádejte své blízké nebo rodinu, ať vám něco vyrobí. Může to být dárek do domácnosti, pokud máte v okolí šikovného truhláře. Může se jednat o dekoraci, případně ušité polštáře a přehoz pro zútulnění obývacího pokoje nebo ložnice. Skvělým vyrobeným dárkem jsou také fotodárky.

Dárek do domácnosti

Mezi oblíbené patří praktické dárky, protože je budete používat každý den. Nechte si nadělit varnou konvici, novou mikrovlnou troubu nebo nádobí do kuchyně. Sami víte, co nejvíc potřebujete a co vám ulehčí práci. Nebojte si říct o to, co se vám líbí, a klidně se zeptejte i svých blízkých, co by pod vánočním stromečkem našli oni.

komerční sdělení