CRM systém na míru pod Open Source licencí umožní kvalitní řízení vaší firmy

22.07.2022

Řízení každé firmy je spojeno s řadou nezbytných činností a v mnoha případech se každá z nich řeší značně neefektivně. Řízení projektů zabere čas, stejně tak jako plánování práce, komunikace se zaměstnanci a klienty, účetnictví a také propagace. Všechny tyto činnosti můžete řešit za pomoci jediného nástroje, který vám zajistí kvalitnější a efektivnější řízení celé firmy. CRM systém je skrytou zbraní moderních společností, pomáhá automatizovat řadu stereotypních úkonů, usnadní jednotlivé činnosti a poskytne vám cenná data, která jste předtím neznali.

Zaměřte se na nejlepší CRM v České republice

Nejvyspělejším CRM systémem u nás je AutoCRM, jedná se o nástroj, který obsahuje všechny potřebné funkce, které jsou potřeba k ovládání velké korporace, ale i malé firmy. Tento systém je velmi přehledný a jednoduchý na ovládání. Funkce v něm budou nastaveny tak, aby obsahoval jen ty, které skutečně využijete. Bude vám tedy uzpůsoben na míru, aby mohl růst společně s vaší firmou. Je vhodný pro všechny obory podnikání a pro firmy všech velikostí. Neinstaluje se do počítače, budete mít k němu online přístup z každého zařízení a mohou ho využívat i vaši kolegové/zaměstnanci, kterým se vytvoří přístupy a přiřadí práva pro používání konkrétních funkcí.

Řízení firmy bude jednodušší

V jednom jediném nástroji můžete zadávat úkoly svým zaměstnancům, plánovat práci a sledovat, v jaké fázi jsou jednotlivé projekty. Budete mít přehled nad docházkou i efektivitou práce svých zaměstnanců. Můžete zde komunikovat s klienty, vytvářet jim nabídky, budovat databázi emailů i hromadně rozesílat newslettery. Můžete si zde plánovat schůzky, třídit klienty, evidovat důležité dokumenty a také veškeré faktury. Pod palcem budete mít také své webové stránky a propagaci.

Důležitá data jako na dlani

Víte, jaký je obrat firmy a jestli rostete nebo stagnujete? Víte, jak se vyvíjí návštěvnost vašich webů? Mají vaše kampaně potřebný efekt? Získáte zde cenná data, která jste předtím neznali a podle nich můžete stanovovat další strategie a plánování. Tento CRM systém je jako stvořený k tomu, aby učinil řízení firmy i jejích projektů efektivnější a zajistil stabilní růst každé společnosti. Pokud jste měli v některých procesech chaos, tento CRM systém vše zpřehlední a ušetří vám velké množství času. Jeho implementace je klíčovým momentem v každé společnosti. Navštivte web AutoCRM.cz, kde se o tomto nástroji dozvíte více a kde si ho můžete zdarma vyzkoušet.

komerční sdělení