Další postupující trojice dívek do finále Miss ČR 2022

13.07.2022

Známe tři nová jména dívek, které se probojovaly ze semifinále do finále.

Tentokrát všechny tři tituly putují na Moravu a do Slezska. Tři postupující dívky pochází z Frýdku-Místku, Prostějova a Ostravy. Každé semifinálové kolo obnáší mnoho přehlídek, focení a příprav na samotné vyhlášení. Jak tento čtyřdenní maraton dívky zvládly?

Semifinále Miss České republiky je každoročně rozděleno do 4 kol. V každém kole se představí celkem 12 dívek, které bojují o postup do TOP12. Organizátoři Miss České republiky si kladou za cíl, aby každé semifinálové kolo bylo malým soustředěním a vyhlášením dívek (včetně korunovace). Proto každá postupující dívka při vyhlášení finalistek získává korunku a šerpu. Jinak tomu nebylo i během druhého semifinálového kola, které bylo zahájeno slavnostně v rámci benefiční události na podporu projektu Počítače dětem. Během tohoto večera se dívky představují porotě a sdělují svůj postoj a vlastní angažovanost v dobročinnosti. Semifinalistky předvedly šaty svatebního salonu Agnes a během večera vystoupil houslista Michael Hejč, Dětský balet Praha, romská zpěvačka Natálie Kuchárová a vítěz třetí řady SuperStar, Zbyněk Drda.

Druhý a třetí den semifinálového kola byl věnován návštěvě obchodu ERPET na Staroměstském náměstí a přípravám na samotné sobotní vystoupení a vyhlášení v Aquapalace Praha.

Dívky o postup do finále zabojovaly módní přehlídkou, tanečním vystoupením, promenádou v plavkách značky CFBRAZIL a nechyběly ani volné disciplíny. Celým dnem se volně proplétal program Miss ČR s Fajn párty. Závěrem dne byla vyhlášena druhá trojice dívek, které se probojovaly do finále.

  1. místo: Natálie Kočařová, 20 let, Prostějov

  2. místo: Julie Hojdyszová, 22 let, Frýdek-Místek

  3. místo: Soňa Paldusová, 23 let, Ostrava

Všechny semifinalistky dostaly hodnotné ceny od partnerů JSB Bijoux, nebo Brazil Keratin. Další ceny od partnerů budou získávat během roadshow v následujících měsících.

Finalistky v následujících dnech po vyhlášení fanoušek může sledovat na TV Nova ve Snídani s Novou nebo si je poslechnout v rozhovoru na Fajn rádiu.

Jména aktuálních finalistek Miss České republiky 2022:

Natálie Kovářová, 21 let, Praha

Andrea Kaplanová, 18 let, Louny

Karolina Budka, 17 let, Praha

Natálie Kočařová, 20 let, Prostějov

Julie Hojdyszová, 22 let, Frýdek-Místek

Soňa Paldusová, 23 let, Ostrava

Další jména finalistek se dozvíme v termínech:

  • 16. července 2022 (3. semifinálové kolo)
  • 30. července 2022 (4. semifinálové kolo)

Zdroj: Miss České republiky
Foto: Ondřej Čapka, Jiří Šubrt