Provozujeme online magazíny od roku 2006

Další postupující trojice dívek do finále Miss ČR 2022

13.07.2022

Známe tři nová jména dívek, které se probojovaly ze semifinále do finále.

Tentokrát všechny tři tituly putují na Moravu a do Slezska. Tři postupující dívky pochází z Frýdku-Místku, Prostějova a Ostravy. Každé semifinálové kolo obnáší mnoho přehlídek, focení a příprav na samotné vyhlášení. Jak tento čtyřdenní maraton dívky zvládly?

Semifinále Miss České republiky je každoročně rozděleno do 4 kol. V každém kole se představí celkem 12 dívek, které bojují o postup do TOP12. Organizátoři Miss České republiky si kladou za cíl, aby každé semifinálové kolo bylo malým soustředěním a vyhlášením dívek (včetně korunovace). Proto každá postupující dívka při vyhlášení finalistek získává korunku a šerpu. Jinak tomu nebylo i během druhého semifinálového kola, které bylo zahájeno slavnostně v rámci benefiční události na podporu projektu Počítače dětem. Během tohoto večera se dívky představují porotě a sdělují svůj postoj a vlastní angažovanost v dobročinnosti. Semifinalistky předvedly šaty svatebního salonu Agnes a během večera vystoupil houslista Michael Hejč, Dětský balet Praha, romská zpěvačka Natálie Kuchárová a vítěz třetí řady SuperStar, Zbyněk Drda.

Druhý a třetí den semifinálového kola byl věnován návštěvě obchodu ERPET na Staroměstském náměstí a přípravám na samotné sobotní vystoupení a vyhlášení v Aquapalace Praha.

Dívky o postup do finále zabojovaly módní přehlídkou, tanečním vystoupením, promenádou v plavkách značky CFBRAZIL a nechyběly ani volné disciplíny. Celým dnem se volně proplétal program Miss ČR s Fajn párty. Závěrem dne byla vyhlášena druhá trojice dívek, které se probojovaly do finále.

  1. místo: Natálie Kočařová, 20 let, Prostějov

  2. místo: Julie Hojdyszová, 22 let, Frýdek-Místek

  3. místo: Soňa Paldusová, 23 let, Ostrava

Všechny semifinalistky dostaly hodnotné ceny od partnerů JSB Bijoux, nebo Brazil Keratin. Další ceny od partnerů budou získávat během roadshow v následujících měsících.

Finalistky v následujících dnech po vyhlášení fanoušek může sledovat na TV Nova ve Snídani s Novou nebo si je poslechnout v rozhovoru na Fajn rádiu.

Jména aktuálních finalistek Miss České republiky 2022:

Natálie Kovářová, 21 let, Praha

Andrea Kaplanová, 18 let, Louny

Karolina Budka, 17 let, Praha

Natálie Kočařová, 20 let, Prostějov

Julie Hojdyszová, 22 let, Frýdek-Místek

Soňa Paldusová, 23 let, Ostrava

Další jména finalistek se dozvíme v termínech:

  • 16. července 2022 (3. semifinálové kolo)
  • 30. července 2022 (4. semifinálové kolo)

Zdroj: Miss České republiky
Foto: Ondřej Čapka, Jiří Šubrt