Darujte rodičům či prarodičům fotokalendář

25.11.2022

Dárky nejsou o ceně. Kolikrát i levný dárek dokáže udělat takovou radost, že byste to nečekali. A víte, které dárky potěší úplně nejvíce? Ty, co nesou nějaké emoce. Příkladem takového dárku může být třeba prostý fotokalendář.

Fotokalendáře jsou oblíbeným dárkem pro prarodiče a rodiče. Můžete jim připravit kalendář s fotografiemi vnoučat, případně s fotkami ze společné dovolené. Celý další rok se pak každý týden budou dívat na milé fotografie, které jim vykouzlí úsměv na tváři.

Nástěnné i stojací, kalendáře využije každý

Kalendář ani v dnešní moderní době rozhodně není přežitkem. Může mít rovnou několik účelů. Jestliže vyberete nástěnný kalendář, bude především dekorací. U nástěnných kalendářů totiž hraje prim právě fotografie, jako fotokalendář je tedy ideální.

Pokud víte, že si vaši rodiče či prarodiče nebo kdokoliv jiný, koho se chystáte obdarovat, rád zapisuje do kalendáře návštěvy lékaře a jiné povinnosti, pořiďte kalendář stolní. Může být týdenní, dvoutýdenní či měsíční. Volte podle toho, kolik fotek máte k dispozici. Na týdenní kalendář budete potřebovat 53 fotografií!

Kalendář na lednici

Existují i jiné typy kalendářů. Příkladem je kalendář magnetický, který si připnete na lednici. Další variantou pak může být kapesní kalendář, malá kartička, jež se dá nosit třeba v peněžence, nebo nástěnný roční kalendář. Do toho padne jenom jedna fotografie.

Vánoce jsou pro fotokalendář ideální příležitostí

Kdy jindy darovat kalendář než na konci roku, chtělo by se říct. Vánoce jsou opravdu ideální příležitostí, chcete-li darovat fotokalendář. Na druhou stranu mnohé firmy vám takový kalendář s fotkami zhotoví kdykoliv během roku - udělají ho prostě na následujících 12 měsíců, aby si ho obdarovaný mohl užívat celý následující rok. Tak vzhůru do vybírání fotek!

komerční sdělení