Dlouhodobý pronájem auta bez zbytečné administrativy

25.05.2021

K trendům posledních let ve světě automobilismu patří využívání pronájmů vozidel. Mnozí lidé totiž nejsou ochotni investovat do nákupu vlastního vozidla, neboť se rychle snižuje jeho reálná hodnota. Autopůjčovny jsou dnes navíc schopné nabízet poměrně výhodné podmínky, a to bez zbytečných administrativních úkonů a dalších překážek. Příkladem společnosti, která takto funguje, je firma Taggart, která nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut.

Rozdíl oproti operativnímu leasingu

Pakliže si chcete půjčit vůz na měsíc a déle, vyplatí se hledat firmy, které tuto možnost poskytují právě bez přílišného papírování a složitých podmínek. Zmíněná autopůjčovna nabízí dlouhodobý pronájem auta, který však není tak složitý jako v případě operativního leasingu. U něj si totiž musíte vozidlo pronajmout minimálně na několik roků, zpravidla se jedná o 5 let. Taggart - dlouhodobý pronájem auta Praha se může vztahovat na výrazně kratší dobu dle vašich potřeb. Kontrakt tak nemá minimální dobu trvání.

Spolehlivý vozový park s novými auty

V rámci pronájmu získáváte vždy vozidlo, které je prakticky nové. Průměrné stáří vozového parku, jenž vám bude nabídnut, činí pouhých 9 měsíců, přičemž vozidla mají najeto přibližně jen kolem 18 tisíc kilometrů. Jedná se o moderní vozy, s nimiž se rozhodně nemusíte bát jezdit třeba jako podnikatelé, každý automobil je v tomto směru dostatečně reprezentativní.

Kompletní vyřízení online

Splnit musíte jen několik základních podmínek. Je třeba mít samozřejmě platný občanský průkaz (potažmo jiný doklad totožnosti) a řidičské oprávnění. Vše lze vyřídit online, takže nemusíte chodit nikam na pobočku. Vždy přesně víte, kolik za pronájem auta zaplatíte. V ceně jsou i náklady spojené s provozem, údržbou a pojištěním, vy sami si tak platíte už jen palivo při tankování na benzínové stanici.

Při sjednávání se nemusíte obávat žádného předschvalovacího procesu, díky čemuž je tento dlouhodobý pronájem aut skutečně pohodlný a snadno dostupný široké veřejnosti. Dokonce se nebere ohled ani na to, zda jste vedeni v nějakém registru dlužníků apod.

Velmi snadné je přistavení a vyzvednutí vozu, za tyto služby rovněž neplatíte. Auto vám firma přistaví klidně v ten samý den, kdy o jeho pronájem projevíte zájem a provedete rezervaci online. Ta vám zabere maximálně několik minut, a to včetně platby přes platební kartu.

Jak vidno, dlouhodobý či třeba jen měsíční pronájem auta může být výhodný a pohodlný, bez stresu a náročného způsobu sjednávání. Bezkonkurenční ceny, jež nabízí autopůjčovna Taggart, vám mohou zajistit kvalitní a spolehlivý vůz, v němž můžete jezdit na dovolenou, v rámci pracovních cest, případně jen tak, kdykoliv se vám zachce.

komerční sdělení

Fotka od Free-Photos z Pixabay