Dokonalá terasa pro příjemné posezení

02.06.2023

Právě teď je ideální čas připravit se na letní sezonu a vybudovat si dokonalou terasu, která bude lákat k příjemnému posezení. O útulnou atmosféru se postarají WPC nebo dřevěná terasová prkna, která vykouzlí jedinečný efekt, a kromě toho jsou i praktická.

Dřevo, které by na terase nemělo chybět

Vneste do svého domova kousek přírody a přírodních prvků a užijte si příjemnou a pohodlnou chůzi na boso v letních dnech. Vytvořte si úžasnou terasu s dřevěnými doplňky, které umocní její útulnou atmosféru. Dřevěná terasová prkna promění podlahu k dokonalosti. Stačí si jen vybrat z nabídky evropského nebo exotického dřeva. Díky použití impregnace či terasového oleje výrazně prodloužíte životnost vaší terasy.

Oblíbená volba v podobě WPC

Kromě klasického dřeva jsou oblíbenou volbou také WPC prkna, která jsou vyrobena z dřevoplastu. Jejich výhodou je voděodolnost, mrazuvzdornost a bezúdržbovost. Kromě toho vám bude tento materiál dělat radost svým moderním a nadčasovým designem. Obejdete se také bez opakovaných nátěrů jako u klasického dřeva.

Distanční podložky pro jednodušší montáž a ochranu dřeva

Jednodušší namontování dřevěných prken na terasu vám zajistí terasové distanční podložky. Kromě toho také poskytnou ochranu dřevu v místech, kde se nejvíce drží vlhkost. Díky speciální konstrukci s vylepšenou ventilací vytvoří prostor, takže budou mít prkna v případě namočení lepší šanci vysychat.

Zapomeňte na lepidlo a vsaďte na terče na dlažbu

Pokud si zvolíte jako podlahu dlažbu, do montáže se snadno pustíte i svépomocí. Zapomenout můžete na nepříjemnou práci s lepidlem. K montáži vám totiž poslouží speciální terče na dlažbu. Ty zajistí, že dlaždice nebudou vlivem vlhka a mokra v budoucnu praskat. Jsou tak účinným řešením i pro případnou výměnu dlažby v budoucnu.

Foto: www.gardina.cz 

komerční sdělení