Dovolená s obytným autem je stále oblíbenější. Zažijte s rodinou a přáteli 100% svobodu!

14.06.2020

Plánujete letní dovolenou? Máte rádi nezávislost a unikátní zážitky? Vyzkoušejte s rodinou, dětmi a přáteli cestování obytným vozem!

Obytný vůz si můžete snadno vypůjčit a využít jako velmi dobře vybavený pojízdný hotel. Plánujete vyrazit se svým partnerem, rodinou či přáteli na zajímavý výlet? Stačí si půjčit obytný vůz a vaše sny se splní!

Společnost Tonalli West s.r.o. se specializuje na prodej obytných vozů Rimor a zároveň provozuje půjčovnu obytných vozů a karavanů v regionech Praha, Plzeň, Karlovy Vary, České Budějovice, Pardubice.  Nabízené obytné vozy jsou nové, pravidelně servisované a po každém vrácení velmi pečlivě kontrolované. 

Firma Tonalli West zajišťuje pro své klienty zajímavé benefity:

  • po dobu půjčení obytného vozu uschovají vaše osobní auto
  • neúčtují žádné manipulační poplatky
  • česká dálniční známka je v ceně pronájmu
  • poradí vám s přípravou na cestu

Dovolená s obytným autem není pouze letní záležitost. Na zimní dovolenou si můžete zapůjčit obytný vůz, který má vyhřívané nádrže bránící zamrznutí veškerých kapalin. 

V prodejně a autopůjčovně firmy Tonalli West s.r.o. vám rádi doporučí vhodný model pro zimní cestování, který má navíc také dostatečně velkou skladovací plochu na lyže, boby i snowboardy. Zimní pneumatiky a sněhové řetězy vám zmíněná společnost samozřejmě také zajistí. 

Fotogalerie: S obytným autem na dovolenou do Alp

Názor cestovatele s obytným vozem:

Vysokohorská silnice na Timmelsjoch je přímo ideálním místem, kde si vychutnáte každou ze šedesáti zatáček i panoramatické výhledy. Silnice je v perfektním stavu a dostatečná šířka je samozřejmostí. A my si to užili s naším obytňákem, byl to nezapomenutelný zážitek!

Poznámka redakce: Timmelsjoch (italsky Passo del Rombo) je vysoký horský průsmyk ve výšce 2 509 metrů nad mořem, který tvoří skrz Ötztalské Alpy hranici mezi Rakouskem a Itálií. 

Užitečné kontakty

Tonalli West s.r.o.

Letkovská ulice, 330 01, Plzeň Kyšice

Telefon: +420 377 310 520

Mobil: +420 777 312 242

Facebook: Obytné vozy Plzeň

Web: www.obytnakyplzen.cz

Poznámka redakce: komerční sdělení