Elektrické autíčko si vaše dítě zamiluje

03.11.2022

Dárek, ze kterého vaše dítě bude mít opravdu radost? Pořiďte mu elektrické autíčko!

Elektrická autíčka pro děti se těší velké oblibě. Jak by také ne! Ona totiž skutečně jezdí! Některá jsou v podstatě velmi důvěryhodnou zmenšeninou klasických automobilů renomovaných značek. Na e-shopu bezvazbozi.cz seženete autíčka Mercedes-Benz, Audi, BMW, Jeep, Lamborghini, Range Rover, Toyota, Volkswagen, Bentley, Lexus a další. A na základě jakých parametrů vybrat model, který perfektně sedne právě vašemu dítěti?

Vybíráme elektrické autíčko

Jaké elektrické auto pro děti je nejlepší? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Hlavním parametrem při jeho výběru by spolu s jeho vzhledem (preferovanou značkou) měl být výkon v kombinaci s počtem motorů a kapacitou baterie.

Zaměřeno na výkon

Výkon (udává se ve wattech) elektrického autíčka pro děti volte s přihlédnutím k věku dítěte. Těm nejmenším dvou až tříletým postačí autíčko s nižším výkonem. Dítě větší ale už zřejmě bude očekávat i vyšší výkon.

Kapacita baterie

Dalším parametrem, na nějž je vhodné se při výběru zaměřit, je kapacita baterie. Ta zase určuje, jako dlouho plně nabité autíčko bude jezdit. Větší kapacita baterie samozřejmě znamená delší dojezd a také delší životnost baterie. Za tu si ale samozřejmě připlatíte. Před koupí autíčka si v každém případě dobře nastudujte veškeré technické informace.

Terén a hmotnost dítěte

Zvážit byste také měli hmotnost dítěte a terén, v němž autíčko bude jezdit. Náročnější terén obecně zvládají spíše autíčka s vyšším výkonem. Mějte však na paměti, že všechna autíčka jsou navrhována pro jízdu na rovném povrchu, popřípadě na zahradě, a na extrémně nerovném povrchu by se mohla poškodit. Nejvíce na nevyhovujícím terénu samozřejmě trpí kola autíčka. Řešení problémů s koly je pak na místě svěřit profesionálům. 

komerční sdělení