Elizabeth Kopecká má plán B: Nová píseň odhaluje její nitro

18.04.2024

Světlo světa spatřuje nový hudební skvost z pera a hlasu talentované zpěvačky Elizabeth Kopecké.

Po dobrodružných cestách přes éter televizní obrazovek a hudebních pódií představuje Elizabeth svůj nejnovější počin: emotivní a osobní skladbu nazvanou "Plán B".

Ve své první oficiální česky zpívané skladbě SuperStar odhaluje své nitro. Elizabeth Kopecká uchvátila přes tisíce fanoušků svým unikátním projevem, zářivou barvou hlasu a podmanivým charismatem během poslední série Česko Slovenské SuperStar, kde dosáhla finálového kola. Ale nejen na obrazovkách, i na pódiích vytváří neopakovatelné okouzlení, a to nejen jako zpěvačka, ale také jako autorka.

Nová skladba "Plán B" je výsledkem mezinárodní spolupráce, která spojila talent Elizabeth s hudebními génii z různých koutů světa. Hudební základ vznikal pod dohledem Jana P. Muchowa v Praze, kde se k němu přidala domácí muzikantská elita. Konečnou podobu skladbě vtiskl zkušený producent a spoluautor Pele Loriano ve Švýcarsku.

Elizabeth se nebojí odhalit své nitro a vztah ke svým textům.

"Velmi mi záleží na textech, a to především pokud jde o česky zpívané písně," říká s odhodláním.

Texty v její tvorbě mají hluboký význam a skrze ně sděluje své pocity a zkušenosti.

"Z počátečního strachu ohledně češtiny nezbylo památky, protože jsem z textu opravdu nadšená," dodává zpěvačka.

Elizabeth Kopecká také prozradila, že již má připravené další jedinečné písně, které jsou momentálně v anglickém jazyce, ale polovina z nich bude mít i český překlad. Její hudba a hudební plány se orientují za hranice, přičemž cílovými destinacemi jsou především Anglie a Švýcarsko.

Elizabeth Kopecká nekončí u "Plánu B". Její smělé plány písmenem B ukazují, že má ještě mnoho co nabídnout.

Autor: Lukáš Krajčo
FOTO: Anežka Horová