ETA se opět zařadila mezi Nejdůvěryhodnější značky 2020

07.01.2021

Čeští spotřebitelé letos opět zvolili značku ETA nejdůvěryhodnější značkou v kategorii malých domácích spotřebičů. I přes rostoucí konkurenci tento titul získala již popáté.

Výsledky nezávislé ankety Nejdůvěryhodnější značka 2020 opět potvrdily, že se dlouhodobé budování vztahu se zákazníky založeného na důvěře opravdu vyplácí. Prvenství v kategorii malých domácích spotřebičů si totiž značka ETA drží již od roku 2016.

A že to tentokrát bylo opravdu napínavé. Počet značek, které se letos o tento prestižní titul ucházely, se vyšplhal na rekordních 700. Stejně bezprecedentní byla také potřeba vypořádat se s nelehkou situací způsobenou celosvětovou pandemií. Přesto se při výběru pomocníků, na které je v domácnosti spolehnutí, ukázaly být spotřebiče ETA i nadále jasnou volbou.

Důvěra se snoubí s tradicí

Že jde i v těchto nelehkých časech důvěra ruku v ruce s tradicí, dokazuje také přehled výherců ostatních kategorií. Mezi další značky, které jsou pro české spotřebitele v roce 2020 ty nejdůvěryhodnější, se zařadila například Benzina Orlen Group, IKEA, Kofola, JAR, Magnesia, Pilsner Urquell, Nivea nebo Škoda. 

Všem oceněným značkám gratulujeme a spotřebitelům velmi děkujeme za přízeň. 

O anketě

Průzkum Důvěryhodné značky, který každoročně pořádá společnost ATOZ Marketing Services, je nejrozsáhlejší nezávislou anketou zaměřenou na důvěru spotřebitelů v jednotlivé značky na českém a na slovenském trhu. Do hodnocení se letos ve spolupráci s výzkumnou agenturou Nielsen zapojil vzorek 4000 českých spotřebitelů.

Poznámka redakce: Chcete si pořídit spotřebiče značky ETA? Pokračujte na eshop www.elektroefekt.cz