Objevte novou kolekci elegantního dámského spodního prádla LISCA Fashion podzim-zima 2022

01.09.2022

Sezóna podzim-zima 2022 přináší svěží nádech do, jako pokaždé, ženské a elegantní kolekce Lisca Fashion - se sezónními jasnými potisky, které na jedné straně přinášejí energii a módní dopad, a na druhé straně vyzařují ušlechtilými mezisezónními barvami a základními prvky.

FASHIONABLE ESSENTIALS: LISCA Fashion podzim-zima 2022

I když každá série představuje svůj vlastní příběh, vzájemně se doplňují a vytvářejí dokonalou rovnováhu mezi módními trendy a každodenními nezbytnostmi. Jaké by bylo tedy vaše oblíbené téma?

Neoromantika s kapkou digitální přírody, oslavující sebevědomí, ženskost a individualitu - s výrazným květinovým potiskem pro maximalistickou přitažlivost, vyvažující novost s komerčností? 


Nebo dáváte přednost krajkovému spodnímu prádlu inspirovanému přírodou s efektními výšivkami, ale v pohodlném základním stylu? Nebo možná měkké spodní prádlo z modalové bavlny, vyrobené z žebrovaného lehkého materiálu, poskytující jednoduchý a pohodlný směr pro základní předměty - útulné a ženské a zároveň zajišťující dokonale podporující střih?

Pro vytvoření dokonalého vzhledu Lisca Fashion zahrnuje rafinované dámské noční prádlo, odpovídající styly spodního prádla, trendy ležérní oblečení a pohodlné konfekční kousky. 

Kolekce Lisca Fashion podzim-zima 2022 nám přináší zajímavou rovnováhu mezi svěžími, působivými sezónními vibracemi a nadčasovými, a přesto ženskými nezbytnostmi.

Kolekce Lisca Fashion: Kimberly, Kasia, Karin, Evelyn, Ivonne, Kelly, Kenza

Více na stránkách https://www.lisca.cz/ 

Zdroj: tisková zpráva