Film Příliš osobní známost jedničkou na NETFLIXU!

09.02.2021

Komedie Příliš osobní známost s Petrou Hřebíčkovou, Tatianou Dykovou a Eliškou Balzerovou v hlavních rolích je momentálně na prvním místě sledovanosti TOP 10 uživatelů NETFLIXU v České republice. A to nepřetržitě od 2. února 2021.

Snímek podle knižního bestselleru Evity Twardzik Urbaníkové se navíc v loňském roce i přes nepříznivý stav vlivem pandemie stal druhým nejnavštěvovanějším filmem v ČR. Na Příliš osobní známost dorazilo přes 312 tisíc diváků.

Tvůrcům se tak v podstatě podařilo navázat na úspěch jejich předchozího hitu Všechno nebo nic s Táňou Pauhofovou a Klárou Issovou v hlavních rolích.

"Mám velkou radost z toho, že po úspěchu filmu Příliš osobní známost v kinech se potvrdil divácký zájem a oblíbenost na Netflixu, což nás opravdu moc těší," svěřil se producent Peter Núñez.

Osvědčený tandem ve složení Evita Twardzik Urbaníková a producentská společnost NUNEZ NFE aktuálně natáčí komedii V létě ti řeknu, jak se mám pod režisérským vedením Marty Ferencové. Herecké obsazení je, jak jsou diváci u "evitovek" zvyklí, opět mezinárodní. Z českých hvězd se ve filmu objeví Tereza Kostková, Ondřej Sokol nebo Martin Hofmann. Vedle nich na plátně uvidíme i slovenské a rumunské filmové hvězdy. Celý film se tentokrát bude natáčet výhradně na Slovensku a do kin by měl dorazit koncem letošního roku.

"Natáčíme společně už třetí film a musím říct, že s vědomím toho, že ten předešlý tak divácky rezonuje, se mi chodí na plac ještě radostněji," neskrývá radost spisovatelka Evita Twardzik Urbaníková.

"Děkujeme divákům za přízeň, zájem a za pozitivní ohlasy," doplnila režisérka Marta Ferencová, která ve snímku Příliš osobní známost režírovala kromě Petry Hřebíčkové, Tatiny Dykové a Elišky Balzerové také například slovenské herce Ľuboše Kostelného či Mariána Mitaše, Chorvata Janka Popoviče Volariče nebo Srby Branislava Trifunoviče a Predraga Manojloviče. 

Tip redakce: další zajímavé články o známých osobnostech a celebritách naleznete na stránkách www.CelebrityRevue.cz.