Finalistky Miss ČR bojují o doprovodné tituly

29.08.2022

Před samotným finálovým večerem mají finalistky možnost získat několik doprovodných titulů. Ty se udělají během roadshow, kterých se dívky účastní.

TVÁŘ KŘEHKÉ KRÁSY: Tradičně se každý rok vyhlašuje nejoblíbenější dívka výstavy Křehká Krása v Jablonci nad Nisou. Dívka s titulem Tvář Křehké krásy se v následujícím roce stane hlavní a jedinou tváří při billboardové kampani následujícího ročníku výstavy. Každoročně je na výstavě představena korunka pro nový ročník Miss České republiky. Ani letos tomu nebylo výjimkou. Z rukou moderátorky a rosničky, Simony Šimkové, mohli návštěvníci obdivovat tento skvost v hodnotě dosahující 100.000 Kč.

MISS LÉTA: Dalším doprovodným titulem, který se uděluje, je Miss Léta. Titul je v současné době udělován spoluorganizátorem Aquapalace Praha, kdy je zvolena dívka částečně odbornou porotou a částečně návštěvníky Aquapalace Praha. Vítězkou tohoto titulu se v roce 2022 stala Natálie Kovářová (č. 8) z Prahy. Získala relaxační balíček v hodnotě 15.000 Kč, kdy může využít velké privátní SPA a celodenní vstupenky do vodního a saunového světa.

Autoři fotografií: Jiří Šubrt, Ondřej Čapka