Finalistky Miss ČR jsou kompletní

10.08.2021

Čtvrté a poslední semifinále Miss České republiky proběhlo o víkendu v Praze, a to ve spojení s představením expozice fotografií Václava Havla na Václavském náměstí.

V tomto kole nejvíce hlasů od porotců získaly Veronika Sandholzová ze Chleb, Adéla Lyachová z Prahy a Pavlína Boudová z Prahy. První oficiální představení finalistek proběhne 12. srpna při slavnostním otevření výstavy Křehká krása.

Ve čtvrtek 5. srpna v Yalta Craft Bistro odstartovalo čtvrté a poslední semifinále Miss České republiky 2021. Dívky se představily ve svatebních šatech návrhářky Šárky Ordošové a pár chvilek poté ukázaly své vypracované postavy při promenádě v plavkách. Pozvání do poroty přijaly osobnosti, jako senátorka, Miroslava Němcová, či starosta městské části Praha 11, Jiří Dohnal.

V pátek se dívky jako tradičně věnovaly charitativní činnosti a převzaly od dárce celkem 60 počítačů, které nyní putují na servis a přípravu k předání do potřebných rodin.

Finálová dvanáctka finalistek Miss České republiky 2021 je kompletní a Česká republika zná poslední tři jména postupujících dívek. Těmi se v sobotu 7. srpna v Aquapalace Praha staly: Veronika Sandholzová (20 let) ze Chleb, Adéla Lyachová (18 let) z Prahy a Pavlína Boudová (23 let) z Prahy. Všechny tři dívky vsadily na volnou disciplínu a předvedly svou dovednost, na kterou měly celkem 90 sekund. Postupující dívky obdržely korunky značky JSB Bijoux, šerpy a všechny semifinalistky se mohly radovat z hodnotných dárků od partnerů Le Diamant Rose, YouRadio a Brazil Keratin. O pitný režim se po celou dobu konání třídenního semifinálového maratonu postarala společnost Mattoni 1873 a.s. s pramenitou vodou Aquila a Aquila čaji.

Na nové finalistky čekaly další dva náročné dny plné focení, návštěvy TV Nova a rádia Frekvence 1 a Evropa 2. Na podcasty a rozhovory se již nyní mohou fanoušci těšit na YouRadio a Youradio Talk.

Z celkem 430 přihlášených dívek tak byla vybrána dvanáctka finalistek, které se poprvé představí ve svém tradičním bílém oblečení na slavnostním otevření výstavy Křehká krása v Jablonci, a to ve čtvrtek 12. srpna od 10 hodin.

Foto: Ondřej Čapka