Franchisa roku 2017 zná své vítěze

02.08.2018

Držitelem titulu Komerční Banka - Franchisor roku se v letošním 3. ročníku stal koncept CENTURY 21 Czech Republic, ocenění Broker Consulting - Skokan roku získala rovněž franchisová síť CENTURY 21 Czech Republic. Cenu ČAF za podporu a rozvoj franchisingu, kterou uděluje Správní rada ČAF, obdržela Doc. Ing. Lenka Turnerová, CSc. a Cenu veřejnosti si v internetovém hlasování vydobyl koncept Foreigners.cz.

O TITUL KOMERČNÍ BANKA - FRANCHISOR ROKU 2017 SE LETOS UTKALO 10 FRANCHISOVÝCH KONCEPTŮ

O titul Komerční banka - Franchisor roku 2017 se letos utkalo 10 franchisových konceptů, které z 18 přihlášených postoupilo do druhého finálového kola. Vítězem třetího ročníku v kategorii KB Franchisor roku se tak stala po absolvování osobní obhajoby před porotci soutěže česká franchisová pobočka celosvětové realitní sítě CENTURY 21 Czech Republic. Své prvenství na extrémně konkurenčním realitním trhu staví na prvotřídních službách a kvalitním poradenství, jímž její makléři pomáhají klientům s prodejem, koupí či pronájmem nemovitostí. Na 2. místě se umístil Švejk Restaurant a 3. místo si odnesl koncept Business for Breakfast.

Vítězové získali nejen titul, ale mimo jiné i roční členství v České asociaci franchisingu zdarma. Porotci při hodnocení a osobních rozhovorech posuzovali nejen hospodářské výsledky uvedených sítí, ale také zejména jejich příběh. Cena je udělována pod patronací Komerční banky.

KATEGORIE KOMERČNÍ BANKA FRANCHISOR ROKU 2017:

  1. místo: CENTURY 21 Czech Republic
  2. místo: Švejk Restaurant
  3. místo: Business for Breakfast

(Finalisté: Century21, TAB, Uniglobe, SKLIZENO, ORIGINAL BEER SPA, Mr. KEBAB, Foreigners.cz, Business for Breakfast, Švejk Restaurant, BODY EXPRESS)