Herečka Kateřina Macháčková přiznala: Na sociálních sítích trávím dost času

31.08.2023

Herečka Kateřina Macháčková není v porotě soutěže Muž roku žádný nováček. Soutěž mužské krásy a sympatií navštěvuje s přestávkami od prvního ročníku. Přesto je ročník, který považuje za nejúžasnější. Kupodivu to by ten v covidové době.

"Musím přiznat, že pro mne byl nejhezčí ročník ten v covidovém období. Konal se v listopadu, diváci i účinkující byli přítomní v omezeném počtu a všichni jsme byli šťastní, že můžeme vystoupit a že se vidíme," vzpomínala Kateřina Macháčková na ročník soutěže, který se konal za omezených možností. "Do Náchoda jezdím ráda. Právě tady se setkám s kamarády, se kterými se pak třeba celý rok nevidím. Vstřícná atmosféra, milí lidé, David Novotný to dělá úžasně."

Za tu dobu, co Kateřina Macháčková jezdí na finále Muže roku, může posoudit, jak se mladí muži mění. Prý už to nejsou jen namakaní svalovci, ale mají i něco v hlavě. Sice jim trošku vyčetla sociální sítě, ale pak herečka přiznala, že na nich také tráví denně dost času. "Lidi by měli trošku víc číst, radši "skejsnou" na síti. Mne nevyjímaje. Bydlím sama a mám potřebu svoje denní příhody někomu sdělit, tak využívám sociální sítě a trávím na nich dost času."

Prázdniny strávila Kateřina Macháčková cestováním. 

"Nejprve jsem byla se svým synem v Izraeli a pak jsme byli s rodinou v Řecku u moře. Bylo to báječné. Teď dělám nějaké práce kolem domu, chystám se na studenty na konzervatoři, učím se novou roli a postupně si začínám opakovat stávající texty. Jsem ráda, protože potřebuji prohánět mozek. A pak také hodně chodím. V Izraeli jsem se hodně rozchodila, tak se to snažím udržet. Dcera mě za to pochválila."

Výsledky 24. ročníku soutěže Muž roku:

Titul Muž roku 2023 - Mister Global Czech Republic získal František Knobloch číslo 12

Titul 2. Muž roku 2023 – Mister International Czech Republic si zasloužil Alexandros Panayi číslo 3

Titul 3. Muž roku 2023 – Man of the World obsadil Rostislav Procházka číslo 7

Ceny prezidenta soutěže Davida Novotného získali:

Mister Grand International – Matteo Lucano číslo 2, Man of the Year – Stefanos Panayi číslo 9, Mister Fiendship – Jan Černohorský číslo 1, Mister Tourism – Lukáš Kupkovič číslo 4, Men Super Model World – Jan Koželuh číslo 5, Divácký titul Borec Trenýrkárny si z internetového hlasování této české značky odnesl Rostislav Procházka číslo 7

Vítěz Muže roku 2023 František Knobloch si také převzal symbolický klíč od hlavní ceny vozu Toyoty Proace City Verso, který zapůjčil Autostyl Trutnov, zájezd od Cestovní kanceláře Best Reisen, šek na pojištění od PVZP a další ceny. Muži roku představili a obdrželi spodní prádlo STYX od společnosti Trenýrkárna.cz, společenské obleky značky Koutný Prostějov a casual oblečení od firmy C&A doplněné brýlemi Optika Slavíková.

Vítězové také obdrželi členství do fitness center Form Factory, dárek od Home ART Praha, voucher na služby od Dr. Ivany Němečkové Aurum Clinic, potravinový doplněk od společnosti HERBAL WORLD, bělící balíček POLA night, což je určeno pro domácí bělení do nosičů, dárkový voucher od Café Collection Stromovka Praha, svíčku od Z-Trade Broumov a www.svicky.cz. Pro vítěze byl také připraven pobyt v Hotelu na Zámku v Třešti nebo poukaz v hodnotě 10 000 Kč od firmy Blanář nábytek a.s. nebo šek od společnosti Optika Slavíková nebo voucher na služby od společnosti PVZP.

Všichni finalisté absolvovali soustředění v pražské Vile Lanna v Praze a domů si odnesli přívěšek od ryjeme.cz, dárkový balíček od BCM Group, dárek od Pivovaru Primátor Náchod, balíček bělení POLA pro zářivý úsměv, který obsahuje bělení Pola Light, což je nový pokročilý systém na domácí bělení zubů s technologií LED světla, dárek od společnosti Knihy Dobrovský. 

TZ Muž roku